Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan győzzem meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Nagyon tetszik az egyik 8.-os lány a suliból (14), akivel még soha nem beszéltem. A karantén és más dolgok miatt nem személyesen mondtam el hogy tetszik hanem írtam neki. Elkezdtünk chatelni de éreztem rajta a feszültséget. Megkérdeztem hogy zavarja e a kor különbség de azt mondta hogy az a legkisebb probléma. Azt mondta hogy az a probléma hogy most nem akar kapcsolatot. Megkérdeztem hogy akkor barátkozhatunk e de erre is azt mondta hogy ez így fura lenne. Mivel tudnám esetleg meggyőzni hogy még is hajlandó legyen velem ismerkedni?

2020. ápr. 8. 16:24
 1/4 Stark2000 ***** válasza:
90%
Chaten nagyon sehogy, személyesen esetleg meggyőzheted, ahogy idő közben megismeritek egymást. Ha nem akar kapcsolatot érdemes lehet tiszteletben tartanod, kár erőltetni.
2020. ápr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Az ilyeneket lehetetlen meggyőzni akármilyen fából faragtak.

Egy találkozás nagyon talán, azt is csak valami hazugsággal, de inkább felejtsd el.

2020. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akard meggyőzni őt semmivel. Lehet valóban nem akar kapcsolatot, és nem tudná elképzelni, hogyan barátkozzatok úgy, hogy te közben többet szeretnél. Vagy az is lehetséges, hogy így akart lerázni. Sokszor azért mondják ezt a lányok, mert nem akarnak szó szerint elutasítni. Nyilván lehetésges az első opció is, de nekem inkább a második tűnik valószínűbbnek.
2020. ápr. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Laylah ***** válasza:

Érdekes, pont az előbb találkoztam az "Egy véletlen kérdés" opcióval ennek a magyarázatára. Ott a lány akarta tudni, hogyan tartsa meg a srácot barátjának, aki többet akar barátságnál. Az egyöntetű válasz az volt, hogy sehogy, mert ha egyszer vonzalom van, akkor nem tudtok csak barátok lenni. Ezt eléggé elszúrtad. Előbb barátkozni kellett volna, nem lerohanni. Nem tudhatod, hogy készen áll-e már egyáltalán egy kapcsolatra lelkileg. Anno én is így voltam, 14 éves korom óta minden bajom volt, hogy szeretnék egy kapcsolatot, de az a kettő, ami 14 és 16 éves koromban összejött, világosan megmutatta, hogy még nem vagyok készen rá, akármennyire is hiányzik. Na mindegy.

Saját vélemény: szerintem ne akard meggyőzni, igaza van. Fura lenne egy olyan sráccal barátkozni, aki nyíltan bevallotta, hogy nem barátkozni akar. Én sem hinnék neked. Azt gondolnám, hogy előbb ajtóstól rontasz a házba, aztán mikor kitessékelnek, visszakopogsz. Hogy biztosan nem arra megy az egész, hogy barátkozzunk, hanem, hogy meggyőzz, hogy mégis kezdjek veled.

Szerintem hagyd, ezt eléggé elszúrtad már. Minden további megkeresésével csak rontasz a helyzeten. Talán fél, egy év múlva.

2020. ápr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!