Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mivel lepnétek meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mivel lepnétek meg a barátnőtöket karantén után?

Figyelt kérdés
A sztori nagyjából az,hogy kb már 1 hónapja nem találkoztunk a barátnőmmel és valószinű,hogy még sokáig nem fogunk,de amint találkozok vele valamivel nagyon meg akarom lepni és nem csak valami átlagos virágcsokor vagy valami hanem egy igazán szívből jövő dologgal. Ti nektek mi lenne az ötletetek? 19/F

2020. ápr. 11. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Lány vagyok de most más nem érdekel csak hogy együtt legyünk. Nem kell nekem meglepi csak ő. :/
2020. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Addigra kigyúrnám magam 😀
2020. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Szia!

Szerintem ha valami személyeset adsz neki az nagyon romantikus és megható.

Én egyszer csináltam a barátomnak ilyen kis kártyákat amikre ráírtam dolgokat pl. hogy miért szeretem

Itt van egy link a videóról ahonnan az ötletet vettem.

Nem kell hozzá sok pénz csak kártyák, lyukasztó meg egy szalag és papír.


[link]

Nálam nagy sikere volt ennek, a barátom még be is könnyezett rajta. :)

Ha kell még ötlet más alkalomra is (pl. évforduló) akkor nyugodtan írj privátot. :)

2020. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok

A videóban nyomtatnak de én csak kis lapokra írtam amitől még személyesebb lett és persze ez egyszerűbb volt számomra.

2020. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Látom le lett pontozva az első, pedig jót írt :)

Nekem sem kellene semmilyen ajándék, csak hogy végre együtt legyünk. Szerintem ne ilyen tárgyias dolgot adj neki, hanem igazi romantikát (ez nagyon nyálasan hangzik tudom :D). Én pl a helyedben biztos vennék egy csokor rózsát, bort vagy pezsgőt, vagy amit szerettek, habfürdő, vacsi, hajnalig beszélgetés. Hidd el, miután x hónapja nem látott, sokkal kevésbé fogja érdekelni az ajándék, minőségi időt szeretne veled. Az ajándékötletet szerintem meg tartsd meg máskorra, egy random napra amikor nem is számítana rá, a karantén utáni első tali így is elég különleges lesz anélkül is :)

21/l

2020. ápr. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!