Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell udvarolni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell udvarolni egy lánynak, ha én is lány vagyok?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 11. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Udvarolj úgy egy lánynak, ahogyan te is örülnél ha udvarolna neked egy lány

Mivel te is lány vagy

Heteronak ne udvarolj

Üdv: egy lány

2020. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Mutasd ki hogy érdeklődsz felé, kérdezgesd a hobbijairól, meg úgy ami szóba kerül, dicsérgesd, vannak olyan lányok akik kifejezetten szeretik ha picit hízelegsz is nekik
2020. ápr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mit csináljak, ha nem tudom, hogy szereti-e a lányokat? Van valami jel ami utal erre?
2020. ápr. 11. 22:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán. Egy lánynak van egy csomó barátnője, akiket ölelget, megpuszil, kezét fogja stb.. nem nagyon tudod kikövetkeztetni melyik lány biszex vagy nem

Max onnan ha konkrétan tudod, hogy volt már csaja

2020. ápr. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
#1 Miért ne udvarolhatna egy hetero lánynak. Ha én lány lennék és hetero akkor biztosan jobban örülnék egy dögös jó csajszinak mint egy koszos szőrös pacáknak.
2020. ápr. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5

Szerintem te ezt most nem annyira vágod

Ha lány lennél, akkor mégis minek akarnál udvarolni olyannak, aki a fiukat szereti?

2020. ápr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
52%
#5 mert mondjuk hetero és nem vonzza a hetero csajokat a lánnyal való romantikus kapcsolat/szex? Ilyen alapon te is összejöhetnél palival akkor is ha hetero vagy
2020. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
5: Akkor már nem lennél hetero, ha lányként lány udvarlásának örülnél.
2020. ápr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Barátnőm úgy derítette ki, h alprofilbol írkált neki. Bár ez elég szemet húzás, azóta már együtt vannak, de mi, akik tudjuk hogy ez hogy is volt valójában, nagyon gaznak tartjuk.
2020. ápr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az biztos hogy nehéz helyzetben vagy, mert alapvetően egy közeli barátnő sem biztos hogy gondolja hogy te "úgy" kozeledsz felé :/ így a legjobb ha kerek perec megmondod neki, utalgatás nélkül. Sajnos ez csak így működhet. Természetesen nem rögtön ismerkedés elején, később amikor kettesben vagytok és már jól összemelegedtetek
2020. ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!