Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miét jut mindenről, akaratlanu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miét jut mindenről, akaratlanul ő az eszembe?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 éve, volt egy fiú aki iránt nagyon vonzódtam, de mostanra már egyáltalán nem. Nem történt semmi csak élőben beszélgettünk. Olyanok jutna az eszembe például amikor tutti-fruttis hellt iszok, hogy 2 évvel ez előtt is ezt ittam amikor beszélgettem vele. Miért??

2020. ápr. 25. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vannak mindenkinél időnként ilyen flashbackek másokkal kapcsolatban

Nekem is egy csomószor jutnak eszembe olyan csávók akikkel ma már nem beszélek, ám egykor talán valamit éreztem irántuk vagy esetleg csak olyan szituációk amiken akkor is rágódtam meg kielemeztem

Nyilván ha gondolkozol rajta meg eszedbe jut az azért van mert érdekel

Ha nem is úgy de foglalkoztat

2020. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van meha ilyen h milyen jo lenne ujra atelni, legtobbszor ezek akk vannak ha mar nem allsz veluk kapcsolatban es hianyoznak, nekem ez baratsagoknal is szokott lenni
2020. ápr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!