Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy csaj ezt az emoji-t...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj ezt az emoji-t használja és gyakran, akkor szerintetek az mit jelent?

Figyelt kérdés

1.VIGYORGÓ ARC (Olykor duplán és üzenet nélkül)

2.TÁTOTT SZÁJJAL NEVETŐ, IZZADÓ ARC (Ezt az utóbbi időkben kezdte el használni és elég gyakran)


Köszönöm a válaszokat!

(A ti véleményetek érdekel, nekem is meg van a sajátom!)



2020. máj. 17. 18:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Én is válaszokat szeretnék kapni :D

De amúgy tuti. Annyit tudok, hogy én a kisebbik szeműből kaptam. :D

2020. máj. 17. 19:31
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én a különbséget is alig vettem észre, szerintem ugyanaz.
2020. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hát.....én kiégek :D

Eltudod képzelni azt, hogy ülök a kanapén és azt nézem a mobilomon, hogy annak a kis smile-nak mekkora szemei vannak? :_)

2020. máj. 17. 19:37
 14/16 anonim ***** válasza:

😅- ezt én akkor szoktam írni amikor vagy zavarban vagyok, vagy olyan kérdést teszek fel vagy választ adok ami egy kicsit gázabb. Emellett még akkor ha valakit nem ismerek és úgy ír rám.

😀😁- ezt alapvetően nem használom de ha használnám akkor, ha nem ismerném úgy az illetőt de valami vicceset ir. Az is lehet hogy a lany nevet és ezt írja mert azért azt is jelentheti. De izlések és pofonok kinek mit jelentenek az emojik.

Mert van aki csak ugy írja érzelmek nélkül írja. Pl.: valami vicceset küldesz neki és ő röhögős fejet küldd neked de közbe poker face-el és semmi reakcióval tudta le azt ami számodra vicces.

Remélem tudtam segíteni.:)


17/L

2020. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is ugyanazok, ez triviális
2020. máj. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. máj. 18. 05:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!