Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy amikor nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy amikor nem találkozom vele vágyok rá, amikor pedig együtt vagyunk nem annyira izgat? (Lányról van szó)

Figyelt kérdés
Ti mivel magyarázzátok ezt?

2020. máj. 23. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem vagy bele szerelmes csak a társaságát akarod.
2020. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
a mai felgyorsult világ az oka, meg hogy ugye minden más is csak addig jó amíg nem kapod meg, vagy az első pár nap lásd: új telefon, gyereknek játék stb. Tudom hogy ez most kicsit más téma de tökre levetíthető rá és ez az alapja, meg kell tanulni hogy a kapcsolatok nem összevethetők ezekkel és nem lehet velük játszani.
2020. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem találkozol vele, addig fejben kialakítasz róla egy idilli képet, félreértelmezed, amiket ír, mert úgy olvasod, ahogy hallani szeretnéd őt ezeket kimondani. De valójában más a személyisége, nem olyan, mint amilyennek te elképzeled, aztán minden alkalommal, amikor találkoztok, ez tudatosul benned. Aztán megint egy ideig nem látod és az agyad elkezdi a te tetszésedre formálni őt.
2020. máj. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3, igen, szerintem is ez van.
2020. máj. 25. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!