Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan lány az egész...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány az egész univerzumban, akit nem zavar és nem tartja szánalmasnak, ha a pasija nem magasabb nála??? 17/L

Figyelt kérdés
Én nagyon viccesnek tartom a kerti törpéket (minden fiú 180 cm alatt) és nem is tekintek rájuk férfiként. Annyira viccesek, amikor csodálkoznak, hogy nincs barinőjük.xD A magas pasik viszont csodálatosak, sugározzák az erőt és a férfiasságot. A legjobbak a 200 cm körüliek:)))

2020. máj. 26. 17:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%

Relatív alapból kinek mi a magas.. vannak olyan osztálytársaim akik 150 centik szóval nekik a 160 centis pali is magas..


És szerintem ne ez legyen a fő szempont, ha keresel valakit, vagy ha az is, ne gúnyoldd ki ("kertitörpék" lol te ezt most így komolyan? xd) a másikat mert lehet ő valakinek a tökéletes, és benned is van tuti valami amit más elég nevetségesnek tart.


16/L

2020. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Egyértelműen trollkérdés, nem kell feszkózni. A kérdező nyugodtan ismerkedjen 200 centis figurákkal, értelmes kapcsolata úgysem lesz sose.
2020. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Érdekes igen, bennem például egyesek nevetségesnek tartották, hogy dohányzom. Sosem értettem, mi ebben a nevetséges.
2020. máj. 26. 19:02
 14/21 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem az a szánalmas, ha valakit azért gúnyolnak ki, vagy néznek le, amiről és ami ellen nem tehet.

Én elég magas vagyok, ezért nekem is a magas fiúk jönnek be, de egyáltalán nem tartom az alacsony srácokat "kertitörpéknek".

2020. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a te "kerti törpéid" is magasnak számítanak, mert 160 cm alatt vagyok, de ha húsz centivel magasabb lennék se zavarna, ha alacsonyabb nálam és most se zavarna.

Tudod nem minden lány egy szánalmas idióta aki mondvacsinált okok miatt néz le más embereket.

2020. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem, te szánalmasabb vagy, mint akiket ennyire leszólsz. Egy gold digger, cicababa vagy. Remélem, soha sem leszel boldog. Kis rib...
2020. máj. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
92%
16: a ló túl oldalára se kell átesni
2020. máj. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

szerintem tok szarul esett ez a férfiaknak akik nem is tehetnek a magasságukról mint pl a magas nők szidjuk inkább a magas nőket amiért szeretik a párjukat ugy ahogy vannak

16/l(magas)

2020. máj. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Rip 179 cm-s fiúk
2020. jún. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Ásd el magad
2020. jún. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!