Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon jó baratom, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jó baratom, hogy erzekeltessem vele/mondjam el neki, hogy tobbet is erzek?

Figyelt kérdés

Mar tobb eve ismerjük egymást, egy barati tarsasagba kerultunk, ezert baratsag alakult ki koztunk, mellesleg volt baratnoje. Ezzel szemben en vegig jobban szerettem mint egy baratot.

Egy ido utan nagyon joban lettunk, mivel ugyanarra lakunk, szinte barmirol barmennyit tudunk beszelgetni.


Egy ideje kozos programunk, hogy kimegyunk egy erdobe kettesben. Kaptam tole jeleket, hogy fontos vagyok neki, mint lany, nem mint haver.

Az elozo kapcsolatai viszont mindig olyanok voltak, hogy mar a masik megismerese elso heteben nyaltak egymást...stb.(mondjuk nem is tartott 1 honapnal tovabb).


Egyszoval ez neki es nekem is uj lehet, es nem tudom hogy ilyenkor jobb szep lassan haladni es varni hatha tortenik valami komolyabb, vagy valljam be az erzeseimet, kockaztatva, hogy neki lehet meg korai ez a váltás.



2020. máj. 28. 18:58
 1/1 anonim válasza:
Ne mondj semmit neki. Szervezzetek sok kozos programokat, mutass fele jeleket, figyeld a testbeszedet. Hidd el, ha ugy erzi, lepni fog.
2020. máj. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!