Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mit jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, akivel egesz okes baratok vagyunk. Mar eleg regota kedvel, habar voltak baratnoi. En nem erzek iranta semmi extrat, en csak baratkent latom. De egyszer- egyszer eszembejut. Van amikor tobbnek latom mint barat, es van amikor nem. Most nem tudom, hogy azert van e ez, mert mar reg nem talaltam senkit, vagy mas okok miatt....

Tobb infot is adhatok privatban.. Nem szeretnek mindent ideirni...

Kosznom :)

18L



2020. máj. 29. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem csak magányos vagy. Minden bántás nélkül mondom!
2020. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kell a több infó a válaszhoz. :)
2020. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, koszi :)
2020. máj. 30. 08:27
 4/4 anonim válasza:

Lehet belőle több is! Nem feltétlenül kell szerelmesnek lenni ahhoz, hogy valakivel kialakuljon egy mélyebb kapcsolat!

Bár van akinek kell az, hogy szerelmes legyen...ez ember függő, de gondolkodj rajta, hogy milyennek látod ezt a helyzetet vagy, hogy meg-e próbálnád. ;)

2020. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!