Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak szórakozik vagy komolyabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik vagy komolyabb szándékai is lehetnek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel lassan 1 éve beszélgetünk, kb 1 hónapja gyakrabban, minden nap ír valamelyikünk. Még nem találkoztunk személyesen, mert pesti, de oda megyek továbbtanulni, és akár lehetne is belőle valami, mert nagyon megkedveltem. Néha váltottunk egy-két “erotikusabb” üzenetet, de ezt inkább azért, mert ilyen a humorunk, illetve nem tudtam hova tenni, hogy egyszer (még hónapokkal ezelőtt) megkért, hogy küldjek magamról “ízelítőt”, de teljesen normálisan elfogadta, hogy nem szeretnék, azóta nem is hozta fel.

Én nagyon megkedveltem, nagyon intelligens és imádom a humorát, és úgy alakult, hogy felvettek Pestre (tehát nyár végén költözöm), de ez az “eset” elbizonytalanított, hogy vajon csak szórakozni akar velem, vagy komoly szándékai vannak.

Nem tudom, ez mennyit számít, de nem tűnik olyannak, aki kihasználná a lányokat, alapvetően tényleg rendes, inkább a humora ilyen, de az nekem is.

Ti mit gondoltok? Normális, hogy egy fiú szeretne képet egy idő után, vagy csak egy éjszakára kalkulál velem?

Nyilván tisztában vagyok vele, hogy ez nagyon sok mindenen múlik és simán lehet, hogy élőben nem is leszünk szimpatikusak egymásnak és kár elsietni, de a kérdésem most feltételezi, hogy minden rendben megy)

Ő 20 éves, én 18



2020. máj. 30. 14:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy nagyon sok mindenben segített önzetlenül a továbbtanulás alatt, és tényleg, nekem nagyon nehéz lenne elképzelni, hogy ez az egész színjáték arra ment volna ki, hogy az ágyába vigyen, de lehet, hogy én vagyok a naiv...
2020. máj. 30. 14:26
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szemely szerint en elosszor beszelnek vele szemtol szembe. Szerintem fontos, hogy ismerd meg nem csak telefonon keresztul hanem eloben is. Meg en nem kuldenek senkinek "izelitot" ha nem vagyok azzal a szemellyel egy kapcsolatban, mert felreertheto lehet. :)
2020. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Thispain ***** válasza:
93%

Az alapján, hogy azután is érdeklődött irántad, hogy nem küldtél neki képet, és ezt később sem hozta föl, az a sejtésem, hogy nem csak az ágyba viteled volt a célja.


Ez egy konteó részemről, de az is előfordulhat, hogy eredetileg egy éjszakát tervezett eltölteni veled, viszont a kép küldés visszautasítása után elkezdted őt jobban érdekelni.


Másik lehetséges eset, hogy letesztelte, hogy te "olyan" lány vagy e. Ezen teszt alapján kiderülhetett számára, hogy nem, amit nagy valószínűséggel pozitívan értékelt.


Ha találkoztok, nagy valószínűséggel minden kiderül.

2020. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy évig nem fűzne téged egy szex miatt. Ha arra vágyna, már rég elment volna egy prostituálthoz időt és energiát megspórolva, szóval ezt felejtsd is el. Azon belül miért nem akarsz neki képet küldeni magadról, főleg ennyi idő után? Mi veszteni valód van? Nem akarod tudni, hogy bejössz neki vagy sem? Sok olyan történetről hallottam, ahol a felek belsőre szimpatikusak voltak egymásnak, viszont külsőre már nem. Lehet, hogy egy pillanat alatt ki lesz dobva a kukába ez az egy év, mert mindenki mondogatja, hogy így-úgy nem a külső számít, de ha nincs vonzódás megette az egészet a fene. Nem szabad ilyen fontos dolgokat ennyi ideig húzni...
2020. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Thispain ***** válasza:
#4 A képküldés véleményem szerint nem fontos dolog, és ebben a formában biztonságosnak sem mondható. Ha szellemi szempontból szimpatikusak egymásnak, a külső, mint olyan nagy valószínűséggel kissebb szerepet fog játszani.
2020. máj. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2: Igazad lehet, köszönöm!

3: Ez a tesztelős dolog nekem eszembe se jutott, de akár lehet is benne valami... :)

Utolsó: Szeretném én is azt hinni, hogy nem “fűzne” ennyi ideig, ha nem akarna semmi komolyat. A képes témához annyit, hogy tudja, hogy nézek ki, vannak fent képek rólam, de ő nem ilyen képre célzott. Egyszerűen nem fogok meztelen képet küldeni magamról valakinek, akivel nem vagyok párkapcsolatban, ahogy ezt az első is írta. Nem a sima selfiekkel van bajom.

2020. máj. 30. 15:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Az élő találkozásból majd kiderül, szerintem ez így eddig tök jó. Sztem ne agyald túl a képkérést sem. Az arcodra volt kíváncsi, vagy a melledre? Ez sem mindegy! :-) Hallottam olyat, hogy valaki olyan fényképet küldött magáról, amin semmi nem látszott belőle, csak a feje körvonala, mert hátulról volt megvilágítva. Akár így is megviccelheted. Előbb nem mész Pestre? Össze kéne hozni egy találkát még előbb, mert rövid az élet! 48f
2020. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7. megint: vagy jöjjön el ő oda, ahol te élsz, vagy találkozzatok félúton.
2020. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem beszélgetett volna veled ennyi ideig, ha csak meg szeretne dugni. Ilyen céllal nem csak 1x kért volna képet és a folytonos "nem" válasz után eltűnt volna
2020. jún. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!