Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nagyon szomorú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon szomorú vagyok!

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik, de olyan béna voltam, nem szóltam neki róla, és már eljegyzett egy lányt. Nem akarok közéjük állni, de nagyon le vagyok sújtva.

2020. jún. 7. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Felejtsd el!
2020. jún. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Egyet értek az előzővel. Ezzel sajnos már elkéstél. Ha eljegyezte a lányt valószínűleg tényleg szereti és ha be akarnád vallani neki csak te járnál rosszul. Ha meg szomorú vagy emiatt a szerelmi bánaton segíthet egy film meg egy kis fagyi.
2020. jún. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Rég elment már ez a vonat, sokkal hamarabb kellett volna csinálni valamit. Hagyd békén és lépj tovább.
2020. jún. 7. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Ne szomorkodj! Van előtted sok idő, eljön az igazi. Türelem, kitartás! Addig is foglald le magad: tanulj, olvass, sportolj, szórakozz! Légy vidám, jót fog tenni!
2020. jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló helyzet alakult ki, csak fordított helyzetben és még az eljegyzéstől is messze van a dolog, de engem is mélyen érintett. A közéjük állást nem ajánlom, esetleg várj hátha mégis szerencséd lesz.
2020. jún. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van még hal a tengerben. Ő már elkelt. Neked meg majd lesz másik akivel majd kölcsönösen nagyon szerelmesek lesztek egymásba.
2020. jún. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!