Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már nem érdeklem? Akkor miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem érdeklem? Akkor miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés

Régen írtam egy fiúval, mondhatni inkább kavartam, ő nagyon inkább csak azt akarta, tudta, hogy oda vagyok érte és ezt ki is használta. Amikor aztán már nagyon elegem lett az ilyen beszédjeiből elkezdtem flegma módba átmenni, úgymond picit leszartam, hogy mit mond és leoltottam, ha megint azt a témát felhozta. Aztán elkezdett komolyabb témákról beszélni, már egyáltalán nem beszélt a bæszasról, vagy ilyesmikről. Eltudtam vele normálisan beszélgetni, már ő is keresett engem nem csak én őt. Aztán közben én összejöttem mással. És akkor történt az, hogy már találkozni is akart volna, tök normálisan, úgy beszélt, mintha tényleg komolyan mondana mindent. Aztán letiltottam, csak úgy random, mert nem akartam, hogy az akkori barátommal miatta veszekedjünk. Aztán most szakítottam a barátommal és bejelöltem a fiút. Behűházta pár képem, én csak belajkoltam az övét, de se ő se én nem írtunk rá a másikra.


Már nem akar tőlem semmit ahogy látom, de akkor mégis miért huhazta be a kepem?

Ja és egyszer láttam is őt meccsen látott ő is, próbálta játszani a menőt, de sehogy se ment neki, és elkezdett hisztizni a pályán.



2020. jún. 7. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Téged érdekel még a fiú?


Attól még, hogy valaki nem akar már semmit, egy random tiltás, mással összejönni közben, után eléggé érthető.. de attól még tarthat szépnek és reagálhat a képeidre.


Ha esetleg rád írna, kommentelgetne a posztjaid alá, talán akarna valamit.


Azt pedig, hogy "próbált menőzni", szimplán az egó teszi, de lehet, hogy akart vele neked kicsit imponálni.

2020. jún. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elég aljas csaj lehetsz a leírtak alapján LOL :D

Amúgy a gyerek csak meg akar bszni, ez 1000%, rájött hogy már nem lehet veled állandóan "arról" beszélgetni, és ezt Te nyomatékosítottad is, akkor áttért a "normális" beszélgetésre...jól csinálja :D De hogy miért nem írt rád? Gondolom egy egyszerű du*áshoz túl melós vagy neki, így úgy van vele, majd kezdeményezel Te, vagy ha nagyon kanos lesz a kis fiú, akkor esetleg ír. :D

2020. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!