Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti milyen jeleket adtok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti milyen jeleket adtok ha bejön nektek egy lany?

Figyelt kérdés

2020. jún. 10. 00:42
1 2
 1/18 Thispain ***** válasza:
94%
Én általában sokat nézem. Ha van rá alkalom, általában oda is megyek hozzá.
2020. jún. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
96%
Befeszülök és nem merek megszólalni.
2020. jún. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Én odamegyek hozzá, sokat dumálok vele, gyakran megnevettetem, dícsérem (de csak ha őszinte), igyekszem tartani a szemkontaktust, néha viccből megbököm vállal, stb. De ahogy írták igen, sokat nézem és néha be is stresszelek nehogy már előtte égjek le. De ez logikus is, ha valakinek tetszeni akarsz, akkor a legjobb énedet akarod mutatni. Ilyen egyszerű. Ja meg a legközelebbi barátjaival hallod hogy rólad beszélnek az is jel.
2020. jún. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%

Ráírok fészen és konkrétan közlöm vele, hogy tetszik és találkozni akarok vele. Aztán ha hajlik a dologra, akkor megbeszélek vele valami közös programot. Eddig ez bevált, már két lánnyal jöttem össze így.


Régebben én is ilyen bátortalan, "jaj nem merem megszólítani, csak nézegetem hetekig"-féle tutyi-mutyi gyerek voltam, le is nyúlták előlem az összes csajt aki tetszett.

2020. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Musztafa Kebab ***** válasza:
90%
Az első két válasz lefedi a férfiak reakciójának 99%-át :)
2020. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Musztafa Kebab ***** válasza:
86%
Persze én most arra gondolok, hogy élőben megtetszik egy full idegen lány. Pl. a villamosan.
2020. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nonverbálisan magabiztosan nézem, mosolygok mellé, néha a hajamat túrom.


Ha verbálisan is nézed, akkor illedelmesen, viccesen és érdeklődően beszélgetek vele, egy-két gesztust téve számára.

2020. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézem.

Próbálok vele minél többet beszélni. Bármit, csak hozzá szólhassak :)

Vagy nem merek vele beszélgetni, nem tudok normálisan beszélni, ideges leszek :D

2020. jún. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézem aztán ha van rá alkalmam megszólítom.
2020. jún. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Füstjeleket.
2020. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!