Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogy a párom már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy a párom már nem szeret annyira vagy szakítani szeretne csak nem meri mondani?Mik a legkisebb jelei amiből ezt megtudom figyelni?

Figyelt kérdés
18/L
2020. jún. 13. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebbet keres, mar nem akar annyi idot tolteni veled mint régen, inkabb a barátaival van. Amikor egyutt vagytok sincs olyan jo kedve. Konnyebben ideges lesz es osszeveszik veled.
2020. jún. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt vele beszéld meg hogy látod rajta hogy valmi nincs rendben neme monaná el neked mi nyomja a lelkét vagy kezdj el beszélgetni vele és hátha ki lyukadtok a meg oldásnál
2020. jún. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ahogy az első írja. Inkább a barátaival van, mint veled.. mindig talál valami fontosabb elfoglaltságot, minthogy veled legyen. Nem mondja már, hogy szeret, és nem is keres túl sokszor. Ha veled van kedvtelen, látszik rajta, hogy fejben máshol jár.

Velem nemrég szakított a barátom pont emiatt, szóval ha bármi kérdésed van itt vagyok :)

Tudom, hogy elképesztően nehéz és lehetetlennek tűnő, de ha menni szeretne akkor hagyd menni. Fel a fejjel, hisz nála csak jobb jöhet, ha nem is érzed ezt most úgy <3

2020. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!