Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetnek valaki iránt úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetnek valaki iránt úgy érzéseim,hogyha amúgy a kinézetéhez nem vonzódom egyáltalán?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem minden a külső,de szerintem ez is közrejátszik.

Van egy barátnőm aki az ország másik felébe lakik és nagyon sok ideig nem beszéltünk,de egy hete megint elkezdtünk és azóta nagyon boldog vagyok és minden percben várom az üzeneteit. Kicsit észrevettem,hogy lehet jobban izgatott lettem emiatt,mintha csak egy sima barátként tekintenék rá.



2020. jún. 26. 15:13
 1/5 Thispain ***** válasza:
80%
Talán.
2020. jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehetséges. És tényleg nem a külső a legfontosabb. Ebben igazad van.
2020. jún. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Érzéseid nem. Ahhoz látnod kell, személyesen beszélgetni vele. Akkor fordul ilyen elő, mikor annyira üres az életed, hogy egy virtuális, folytonos beszélgető partner üzenete ezt váltja ki belőled. Maga az érzés hajt, hogy valakinek fontos vagy és ez milyen jó érzés.
2020. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Ha valakibe belezúgsz, megszépül számodra az illető :)

Fontos egyébként persze a külső, de tényleg nem minden. Ha alapvetően nem taszít az adott ember (mert mondjuk ápolatlan vagy tényleg nagyon-nagyon csúnya), akkor simán vonzódhatsz hozzá a személyisége miatt.

2020. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

Igen, de akkor az nem feltétlenül szerelem.

Bár lehet az is, de ha külsőleg, fizikailag nem vonzódsz hozzá, akkor ne gyere össze vele szerintem.

De mondjuk ilyen lelkitársnak akár nevezhetitek egymást, vagy na, szal, lehet ilyet is érezni.

2020. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!