Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jó csajok! Ti hogyan szoktátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó csajok! Ti hogyan szoktátok behülyiteni a fiukat? Hogy nagyon akarjon..néha beszélgetunk meg szemezunk de en tobbet szeretnék..hogy elhivjon..latom hogy ugy nez ram,meg ideges a kozelembe, en kedves vagyok vele, mosolygok, most meddig fog várni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 2. 03:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
Meddig fog várni? Örökké! A mai fiúkák nem mernek kezdeményezni, ha két szót kéne szólnia hozzád, telekakilná a gatyáját.
2020. júl. 2. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Jó csajoknak nem kell behülyíteni a fiúkat, hülyét csinálnak magukból anélkül is.
2020. júl. 2. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Stark2000 ***** válasza:
79%

Második válaszát adom. :D


Személy szerint jobb szeretem megismerni a másikat, amíg el hívom valahova, lehet srácunk is ilyen természetű. Legyél picit türelmes, hátha.. De amúgy meg te is elhívhatod sétálni/beszélgetni, nem nagy cucc manapság.

2020. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

"néha beszélgetunk meg szemezunk de en tobbet szeretnék..hogy elhivjon..latom hogy ugy nez ram,meg ideges a kozelembe, ... most meddig fog várni?"

Amíg ideges a közeledben, addig miért akarna hosszabb időt is veled tölteni? Te szeretsz olyan helyzetekben lenni, amikor idegeskedned kell? Idegeskedésből ennyi is pont elég neki.

Majd ha nem leszel ilyen türelmetlen, akkor kényelmesebben érzi magát a közeledben, és akkor esetleg eljut odáig, hogy elhívjon valahova. De ehhez időt kell adnod neki. Ha annyit nem ér, akkor ne szórakozz vele, kattanj le róla.

2020. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Remélhetőleg nem vár, hanem rájön, hogy semmi értelme olyan lánytól bármit is akarnia, aki csak hülyíteni akarja.

Pontosan az ilyen csajok hibája, hogy a mai fiúk többsége önbizalomhiányos, mert csak játszadozni akarnak.

Ettől nem jó lesz egy csaj, hanem valami sokkal negatívabb, csak mondom...

2020. júl. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%

"Pontosan az ilyen csajok hibája, hogy a mai fiúk többsége önbizalomhiányos"

Nem az ilyen csajok hibája, sokkal hamarabb kezdődik. Valahol ott, hogy nem látnak férfi mintát se otthon, se az iskolában, mert mindenhol csak nők veszik körül őket. Aki normál közegben nő föl, annak pici korától egészségesen épül az önbizalma, és ami hosszú éveken át épült fel, azt egy ilyen kis csajszi nem tudja csak úgy lebontani, mert messziről felismeri a fiú, ha csak szórakozni akarnak vele, és akkor eleve úgy áll hozzá ő is, nem hagyja, hogy megsebezzék: vagy csak szórakozásra használja ő is a csajszit, vagy eleve nem is foglalkozik vele, mert tudja, hogy jobbat érdemel.

2020. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Félre értetek engem.

Nem jatszadozni akarok Vele. Szeretném ha alkalom lenne megismerni egymást.. És hogy ez a vonzalom csak fejlődjön. En tisztelem nagyon, tudom hogy intelligens.. A hülyitést ugy ertettem hogy jobban akarjon es tegyen lepeseket. Amugy Ő mar behulyitett engem mert..csak Rá gondolok. Szeretném hogy átéljünk együtt minőségi jó pillanatokat..

2020. júl. 2. 22:46
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor adj neki időt, tényleg, ne legyél türelmetlen. Hagyd, hogy ő lépjen, hadd legyen sikerélménye.
2020. júl. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Ha te akarsz tole valamit, miert nem nyitod ki a szadat?
2020. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ha nem total sotet akko latja hogy akarok..

A pupillam 2 szeresere tagul es orulten ver a szivem ha beszelunk.

Kedves vagyok es nyitott de en nem fogok konyorogni..

Ha nem latja mi lehetne, akkor ennyi.

Lehet, hogy en hiszek rola tul sokat...

2020. júl. 4. 01:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!