Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha tetszik nekem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Renikeee12 kérdése:

Mit tegyek ha tetszik nekem a fiú és én is tetszem neki?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Tetszik nekem egy fiú és én is tetszem neki de nem ír nekem ő magától. Egy kicsit szégyellős típus. Nem tudom mit tegyek.

2020. júl. 6. 10:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Egy bandába vagyunk, együtt járunk bulikba, sétálni, stb.
2020. júl. 6. 10:15
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Írj rá te, vagy beszélj vele.
2020. júl. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Legközelebbi találkozáskor beszélj vele!
2020. júl. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Úgy volt hogy elmondtam neki hogy bejön és később elmentünk a barátnőmmel és ők fiúkként ott maradtak. Majd később kaptam egy üzenetet hogy az érzésem kölcsönös

És két nap írtam, de ő még mindig nem kezdeményez beszélgetést

2020. júl. 6. 10:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak szívat, hagyd a fenébe!

Már 16 évesen sem kell hagynod hogy megvezessenek, főleg mert csak vagy és ha kicsit szebben öltözöl és adsz magadra akkor annyi pasid lesz amennyit nem szegyelsz!!!

2020. júl. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értékelem a válaszotokat de ez a fiú más... Mármint komoly, okos gyerek aki nagyon nagyon nehezen vállalja fel az érzelmeit
2020. júl. 6. 14:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne várj arra, hogy ő kezdeményezzen. Menj oda hozzá, és mondd el neki, mit érzel, és ha ő is úgy érez, legyetek boldogok :) Ha meg visszautasít, legalább azt is tudni fogod, és nem kell tovább gyötrődni rajta.
2020. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki és azt mondta hogy ő is így érez viszont nem ír
2020. júl. 6. 15:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!