Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy 3 évvel idősebb lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 3 évvel idősebb lány aki tetszik mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Most 18 éves vagyok és komolyabb kapcsolatom (sőt egyáltalán semmilyen) sem volt még. A munkahelyemen megismertem egy 21 éves lányt, aki nagyon tetszik (nem az alakja inkább a gondolkodásmódja és a hangja, meg persze az a különleges nézése). Itt ahol megismertem egyrészt nem tudok kettesben lenni (ezáltal jobban megismerkedni vele), másrészt én vagyok a csapat bohóca (persze tudják, hogy intelligens vagyok sőt Ő volt az, aki hitetlenkedésének hangot adva azt állította hogy "nem vagyok hülye"). Nagyon kedves és figyelmes velem szemben (pl.: multkor rosszul voltam és Ő volt az első aki odajött és megkérdezte, hogy "mi a baj?", de lehet hogy csak a csapat nevében kérdezte, mert elszeparálódtam tőlük és mint hírvivő jött oda), bár ez nem jelenthet sokat mivel mindenkivel kedves. Én nem nézek ki valami jól (úgy nézek ki mint Bozont a scooby-doo-ból (Ő mondta), szóval nem csúnya, de szépnek nem vagyok nevezhető) ellenbe vele, aki mind kívül mind belül (de főleg belül) maga a gyönyör.


Összegezve van egy csaj aki tetszik, de nem tudok vele normális kettesben történő beszélgetést folytatni (internetes platformokon nem vagyok elérhető és hív sem vagyok az ilyeneknek), tehát az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnék túllépni ("életem" második nagyobb szerelmén), azt figyelembe véve hogy minden nap látom?

[mivel megközelítőleg 0% esély van arra, hogy tudnék vele beszélgetni normálisan kettesben dumálni (így a bohóc szerepet kell tovább játszanom)].



2020. júl. 8. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:
91%
szerintem mindenkepp hivd ki :) mit veszithetsz vele?
2020. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!