Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megkérdezzem hogy mi is van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Renikeee12 kérdése:

Megkérdezzem hogy mi is van közöttünk?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Tetszik nekem egy fiú (egy bandába járunk meg minden és elmondtam neki hogy hogy érzek iránta. Azt mondta hogy az érzéseim kölcsönösek. A fiú őszinte, komoly, okos ember de picit zárkózott, mármint nem vállalja fel könnyen az érzelmeit)

Néha írogatunk és személyesen van amikor egymásra mosolygunk és látom a szemében hogy érez valamit irántam.

Megkérdezzem hogy most akkor mi is van közöttünk?

Ha igen akkor chaten keresztül vagy személyesen?


2020. júl. 8. 22:52
A kérdező szavazást indított:
Kérdezd meg személyesen
Kérdezd meg chaten kersztül
Ne kérdezd meg
37 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a személyes kontaktusra szavaznék inkább, bár mivel írtad, hogy a fiú zárkózottabb és nehezebben mondja ki az érzelmeit, talán "egyszerűbb" lenne neki, mármint kevésbé lenne zavarban és átgondoltabban tudna válaszolni, ha chaten keresztül kérdeznéd meg. Üdv!
2020. júl. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Személyesen a legnehezebb. Ott úgy kell talpraesettnek lenni, hogy nem volt felkészülési idő. Talán ha a kettőt kevered: megirod chaten hogy szeretnél kettesben talizni, és erről a témáról beszélgetni... :)

Sok sikert nektek!

2020. júl. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm szépen a válaszaitokat

Persze jöhetnek még válaszok

2020. júl. 9. 07:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak nyomulj rá és akkor hepy lesz mindenki
2020. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

trol komment jön

Amugy valószínűleg levego van koztetek

2020. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
😂😂
2020. júl. 9. 20:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia


Mesélj, mi lett? Megkérdezted végül? Mit mondott? Ugye már tart a "boldogan éltek amig meg nem haltak" rész? :D

2020. júl. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, megkérdeztem és azt mondta hogy "nem tudom".
2020. júl. 12. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!