Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogy bejövök-e neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy bejövök-e neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem de nem tudom hogy viszonyos-e ez. Régen jóba voltunk de ma már csak köszönőviszonyban vagyunk. Sajnos, az egyik barátnőm elmondta neki hogy rohadtul tetszik de ő lefujjolta és elvileg gyerekesnek tart pedig csak 15 hónap van köztünk. De pl tegnap grilleztünk és láttam hogy nézett. Szomszédunk a papája. Mit tegyek? Valaki segitsen pls
2020. júl. 11. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
2020. júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tessék nézgelődni neten, vannak cikkek, videók (tanulom magam, sikerre hangolva és 6lépés csatornája pl), vond le mi a közös, az tuti jó, a többit is jegyezd meg, de ne vedd 100%-nak.

Sok sikert 😁

2020. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 Ne már... Pont a kedvenc 3 csatornán😁.

Sikerre hangolva:

[link]

Tanulom magam (hirtelen nem találtam)

https://www.youtube.com/c/TanulomMagam

6lépés/fókuszcsoport

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. júl. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!