Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről a mondatró...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a mondatról? Ezt mondanám annak a lánynak,akivel legszivesebben az életem élnem le. Őrülten szerelmes vagyok belé. "Te vagy a legnagyobb kincs a világon."

Figyelt kérdés

2020. júl. 20. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem kicsit konkrét és talán nyomulos is egy picit, de nem ismerem a körülményeket szóval lehet teljesen jó.

Amúgy szerintem aranyos.

2020. júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Simp
2020. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Én nekem hányingerem lett. De lehet a lány örülni fog neki. Ez csak én vagyok
2020. júl. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Stark2000 ***** válasza:
85%

Ha hozzáteszed, hogy "már csak jól el kéne ásni" , akkor szinte tökéletes.

Viccet félretéve. Szerintem szituáció, ember függő, illetve számít, hogy milyen kapcsolatban vagytok egymással. Lehet jobb lenne, ha finomabb utalgatásokat tennél. Ez nekem egy kicsit ilyen "bumm bele" az érzések tengerébe. Ha eddig nem volt szó komolyabb érzésekről, ez lehet, hogy ijesző lesz. :D

2020. júl. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha már komolyabban együtt vagytok, és szoktatok így beszélni a másiknak, akkor oké, de ha nem igazán érzelegtek, vagy talán még együtt se vagytok, akkor inkább ne, ha együtt se vagytok, akkor meg nagyon könnyen el is ijesztheted vele
2020. júl. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Gyuri1945 ***** válasza:
Elcsépelt. Arról nem is beszélve, hogy természetesen nem filmekben szereplő színésznőkről beszélünk, hanem hétköznapi lányokról. A 99.9%-uk ezt le se tudná kezelni.
2020. júl. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szituációtól függ, de szerintem aranyos és a lányok szeretik
2020. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszene,pedig engem meghatnak a romantikus dolgok
2020. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a szavakban, szóval nekem közömbös lenne, sőt inkább visszataszító. De én ilyen vagyok. Én a szeretlek szóról is azt gondolom, hogy a leghazugabb szó a világon. Nem mondani kell, hanem érezteni, és tettekkel bizonyítani. Törődni a másikkal, a bajban segíteni, támogatni mindenben.
2020. szept. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Annyira közhely, sablon, hogy az már fáj
2022. márc. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!