Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mindketten elrontottuk, de én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindketten elrontottuk, de én még szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel volt köztünk valami, de én megmondtam neki, hogy még nem akarok kapcsolatot mert nemrég szakítottam és tökéletesen megértette. Ettől függetlenül randizgattunk, minden nap beszélgettünk és "vártunk" arra,hogy mikor állok majd készen. Viszont, nagyon nehezen tudtam megbízni benne az előző kapcsolatom miatt és elkezdtem vele veszekedni egyszer amikor pont megvolt és érzékeny voltam. Azt megbeszéltük,de utána családi dolgok miatt elfoglalt volt és kicsit kevesebbet tudtunk találkozni, kevesebbet foglalkozott velen ami miatt beparáztam és megint veszekedtem vele,hogy nem foglalkozik velem. Aztán ezt jópárszor eljátszottam még.És már nagyon bánom.De az a lényeg hogy kezdtem kikészíteni és megbeszéltük,hogy maradjunk csak barátok,mert neki ez így nem megy. Azóta nem is beszélünk és ő haragszik rám,és meg is ismert egy másik lányt. Nagyon megbántam,hogy ilyen voltam és őszintén ha újrakezdhetnénk teljesen máshogy csinálnám. Szerintetek mit kéne tennem? Küzdjek érte? Engedjem el? Ő annyira más nekem. 20 fiú irogat,de mégis csak őt akarom visszakapni és máshogy csinálni a dolgokat...

2020. júl. 21. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt elcseszted. Talán még egyszer próbálj meg vele beszélni erről és ígérd meg hogy magad mögött hagyod ezt a viselkedést. De így se fűzz nagy reményeket ehhez, szerintem nála már elvágtad magad de lehet tévedek.
2020. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mikor állsz készen?

Ez egy dolog.


Mikor álltok készen?

Ez még attól is függ, hogy még tudtok beszélni bármit veszekedés nélkül.

2020. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem "előző kapcsolatom miatt nehezen bízok", van köze neki az előző kapcsolatodhoz? Ha nincs akkor neki is kijár a bizalom mint ahogy minden normális embernek.
2020. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lépj túl a múlton és akit szeretsz beszélj vele és mond el neki, hogy akinek meg égette a tűz a száját fúja még az aludttejet is. És mindent elkövetsz, hogy rendbe hozd.
2020. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!