Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzek megkönnyebbülést...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek megkönnyebbülést szakítás után?

Figyelt kérdés

Párommal 9 hónap után tartottunk egy kisebb szünetet. Én akkor nagyon szenvedtem. Depressziós voltam és szomorú. Napokig csak feküdtem és sírtam megállás nélkül. Nagyon nagyon szerettem és hiányzott.


Majd nem sokkal később megbeszéltük a dolgokat és újra össze jöttünk, csak nagyon sok olyan dolgot csinált amivel bántott engem folyamatosan (lelkileg) ezért sokat is veszekedtünk.

Együtt voltunk még 3 hónapot majd amikor ideges volt rajtam vezette le és szakított velem. Majd mikor lenyugodott mondta, hogy nem gondolta komolyan.


De egyszerűen amikor mondta, hogy vége.. mintha egy nagy kő esett volna a szívemről és olyan nyugodtság árasztott el. Annyira de annyira nagy megkönnyebbülést éreztem akkor, hogy mondtam neki, hogy engem nem érdekel hogy idegességből mondtad -e vagy sem, vége és kész.

Teljesen biztos voltam a dolgomba.


És igazából, azt nem értem az egészbe, hogy a legelső alkalomnál annyira rossz volt a szakítás, hogy megtudtam volna halni. Az utána következő meg mintha egy megváltás lett volna... miért van ez?



2020. júl. 23. 02:01
 1/4 anonim válasza:
90%
Mostanra értél még ahhoz, hogy reálisan lásd a dolgokat.
2020. júl. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A bizonytalanságnál meg az is jobb, ha biztosan tudod, hogy vége.
2020. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gyuri1945 ***** válasza:
100%
Gondolom tévképzetekben éltél még az elején, hogy úgyis lesz ez még valamikor jó. Azután csak rájöttél, hogy ez az egész egy mérgező kapcsolat, amiből ideje lenne menekülni. Ne aggódj lesz még sok másik!
2020. júl. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert annyira sz*r volt a +3 hónapban, hogy már teljesen eleged volt és menekülni akartál. Gondolom előtte nem volt ennyire rossz, vagy legalábbis voltak jó pillanatok a rosszak mellett. Azt érdemes inkább kideríteni magadban hogy még ennyit is miért vártál, miért engedted neki hogy annyit bántson a szünet után.
2020. júl. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!