Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ha ti 12 évesek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha ti 12 évesek lennétek, és egy 2-3 évvel idősebb fiú (aki legjobb barátod) szerelmet vallna nektek, mit szólnátok?

Figyelt kérdés
2020. júl. 29. 19:24
1 2
 1/16 anonim válasza:
28%
(Fiú vagyok és most átszellemülök lánnyá) Én belemennék, mert az nem durva korkülönbség!
2020. júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lehet normálisan leírni egy kérdést?

12 éves vagy? Neked vallottak szerelmet? Mit szóltál hozzá? Érzel valamit iránta?

2020. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Elmondanám, hogy kedves ez, meg minden, de ez túl nagy korkülönbség, így ha nem bánja, akkor maradjunk csak barátok. Ha meg bánja akkor, annyi se.


(Mielőtt bárki megkérdőjelezné: Igen, én már 12 évesen is biztos voltam benne, hogy nem mennék bele egy kapcsolatba egy nálam 2-3 évvel idősebbel.)


16/l

2020. júl. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
85%
Ha 13 lennék akkor talán...de 12 évesen nem mernék :)
2020. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem téged szeretnélek megbántani de egy 12 éves csak kevés esetben áll készen annyira egy kapcsolatra mint egy 15-16 éves. Valószínűleg más szinten mozogtok még. De te tudod hogy készen állsz e már rá. Én biztos a barátja maradnék csak inkább, aztán meg pár év múlva lehet bármi.
2020. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Fiú vagyok és magamból kiindulva szerintem úgy, hogy 15 és 12 nagyon sok. 14 és 12 már elfogadhatóbb, de amúgy sem értem hova kell elsietni a dolgokat, bőven ráér még a lány ilyenekkel foglalkozni.
2020. júl. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%
Én megb.szatnám magam, ahogy anno akartam. :)
2020. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már vallottak szerelmet 12 évesen, és meg is kérdezte, hogy járnánk-e, de visszautasítottam.. Nagyon gyereknek találtam én akkor magamat, meg amúgy is, mit csináltunk volna? Fogjuk egymás kezét? (Mert én ebben a korban, biztos nem álltam volna készen a szexre.)

Szerintem tartsd meg barátnak, és legalább 13-14 éves korodig várj a kapcsolatokkal, nem azért mondom, mert egy besavanyodott boomer vagyok, hanem csak, azért nehogy sérülj.


De ha te mégis úgy érzed, hogy szerelmes vagy (bár az több mint valószínű, hogy csak gyerek szerelem deee mindegy) akkor hajrá, viszont a szülők tudjanak róla szerintem.


17/l

2020. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#8 még hozzá tenném, hogy nem kötelező dolog a kapcsolat, szóval nem azt mondom, hogy 13-14 éves korodban már kell, mert én még 17 évesen is kissé fölöslegesnek tartom. Inkább keress nagyon jó barátokat magad mellé, akik nem vernek át és sok élményt szerezhetsz velük is. :)


És ne azért legyen barátod, mert másnak van, hanem mert te szerelmes vagy, és csak óvatosan a fiúkkal.

2020. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
88%
Szia! Alapvetően nem szoktam válaszolgatni, de gondoltam jó lehet ha valaki aki korban közelebb van hozzád, válaszol. Egy évvel vagyok csak idősebb, viszont el sem tudod hinni mekkora "változást" tud véghez vinni egy év. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy mondjuk ma van a születésnapod, végre 13 leszel és hopp egy másik ember leszel, folyamatosan alakulni fog. Nagyon durva érettségi különbség van 12 és 13 között. Nos, amit ebből ki akartam hozni az, hogy hidd el 12 évesen még nem vagy annyira érett egy kapcsolathoz, mint mondjuk 13 évesen, ez sem olyan hogy akkor várjuk a 13.szülinapunkat és már aznap összejövünk valakivel. Ez is idő. Gondolom, ha egy 14-15 éves fiú a legjobb barátod érett vagy, de ettől függetlenül várd meg ezt az "átalakulást". Sok dolgot másképpen fogsz látni hidd el.
2020. júl. 31. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!