Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vegyem rá a szexre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a szexre?

Figyelt kérdés
Hali! Van egy csaj, akivel már 1 hónapja komolyabban rá vagyok kattanva. Voltunk itt-ott randizni is, sokat találkoztunk. Smároltam már vele nem egyszer is. Holnap után házibuli lesz nálam és a végén nálunk alszik. Gondolkodtam már rajta, hogyan essek túl rajta, hogyan kezdődjön, stb., de nem jutottam semmire. Tippek, hogyan vegyem rá? Nyaljam ki? 17/F

2020. júl. 30. 21:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
96%

Szia!


Ha nem tévedek, akkor te még szűz vagy, igaz?

2020. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
88%

Fuh, hát 17 évesen...

Inkább tanulj az érettségire!

2020. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy ne vedd rá! Ez még korai. Még nem is régóta vagytok együtt.
2020. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
95%

Sehogy!

Ha rá kell venni, nem ér semmit a dolog.

2020. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
98%
Ha ő nem akarja, sehogy. És ha szűz még, akkor se kéne.
2020. júl. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
93%

Egyrészt nem is régóta vagytok együtt, kizárt hogy olyan komoly, hogy megérett a rá.

Ehhez bulira van szükség??? Talán bizony le is itatod, hogy ne tudjon ellenkezni??? Ez a nagy haditerved?


Meg aztán, már az is elég beszédes, hogy "túlesni" akarsz rajta. Miért, mit gondolsz, ez valami kihívás, vagy mi??? Utána eljátsszák neked a férfivé avatási indulót, és eljárod a győzelmi táncot?


Na hűtsd le szépen a tökeidet jégkockákkal, és ne tedd tönkre egy kislány szívét, csak azért, hogy ettől macsó nagyfiúnak érezhessed magadat. Már ha számít neked valamit a szíve.

2020. júl. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
94%

Na, gyakorlatilag mindent leírtak előttem. :)


Elég szomorú, ha a mai tinik úgy kezelik az első szexet, mint egy fertőző betegséget, hogy jobb rajta túlesni.... :-((((

2020. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
90%
Na igen, az meg a másik. Lehet, hogy neked ez csak "túlesés", de egy lánynak sokkal több. Ha ezt nem látod be, vagy nem tartod tiszteletben, akkor ne vegyél el szüzességet.
2020. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
96%

A kis pelyhes... Már bezavarnád a macit a málnásba? :D

Pedig lefogadom hogy az utolsó női mell amit fogtál az anyukádé volt. :D

2020. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
100%
#7 Nem fertőző betegség, hanem nem vagy menő ha még nem tetted meg. Persze, csak azok körében akinek akiknek az IQ szintje egy krumpliéval vetekszik. Már a kérdésből látszik, hogy a kérdező nem a legélesebb kés a fiókban és akkor finoman fogalmaztam.
2020. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!