Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tehát... van egy lány, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehát... van egy lány, aki nagyon durván tetszik, szerintem már már szerelmes vagyok belé. Vajon neki is bejövök?

Figyelt kérdés
Szoktunk jókat dumálni és hülyéskedni is szoktunk. De elmondta, hogy nem vagyok az esete és szerinte nem vagyok a legszebb. És nem tudom, hogy ezt mennyire gondolta komolyan, mert mondta már azt is, hogy mennyire szeret a társaságomban lenni, meg még azt is, hogy kurvára jó fej, kedves és cuki vagyok, meg ilyenek. Komoly témákról is szoktunk néha beszélni, mindig ott vagyunk egymásnak, de nem tudom, hogy bejövök-e neki vagy sem. (Bocsi a szóismétlésért, csak kissé este van már)
2020. aug. 13. 00:24
 1/6 A kérdező kommentje:
És még olyanokat is mondott, hogy nagyon szeretné, ha egyszer elmennék egy házibuliba vele és az ismerőseinkkel.
2020. aug. 13. 00:26
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha azt mondja nem vagy az esete akkor, valószínű nem vagy az esete. Attól még tarthat jófejnek, viccesnek, jó társaságnak, barátnak.
2020. aug. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van benne valami. De pl egyszer azt is mondta, hogyha 1-2 év múlva össze fogunk jönni, akkor ezt és ezt fogja csinálni velem.
2020. aug. 13. 10:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát izé.. ez nekem így elég fura.. olyan mintha összevissza beszélne, eléggé ellentmondásos dolgokat mond
2020. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, nekem is eléggé furcsa, ezért gondoltam, hogy megkérdem itt, hátha valaki rájön, hogy most mit is szeretne.
2020. aug. 13. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi nem tudjuk

Szerintem még ő maga se tudja

2020. aug. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!