Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan haragszom tulajdonképp...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom tulajdonképpen az egész világra mert nem lehetünk együtt, hiába akarjuk mind a ketten?

Figyelt kérdés

Korábban bejöttem egy srácnak csak nem lett köztünk semmi komolyabb, és a sors sajnos úgy hozta hogy nem láttam egy évig (tegnap találkoztunk újra a baráti társaság révén). Viszont abban az egy évben rendesen rámentek a vele kapcsolódó dolgok az idegeimre, hisz a legjobb barátja és még egy hozzá közel álló barátja akartak felszedni engem. Nem jött be egyikük sem (a legjobb havert megbántotta a dolog de az érzéseimért mégsem kérhetek bocsánatot). Nyilván a srác aki tetszik, tudja hogy a haverjai ki akartak velem kezdeni, így tapintatlanság lenne nyíltan bepróbálkoznia. Csak akkor csúszik felém néhány jel felőle mikor nincsenek ott. Illetve mikor a pia előkerül, bár a piás eseteknek nincs túl mérvadó súlya úgy gondolom. Szóval én nyilvánvalóan nem szeretnék közéjük állni, valószínűleg ő sem kockáztatná ezt meg. Ti hisztek abban hogy ha két ember még így is vonzza egymást akkor egyszer lesz esélyük valamire? Az egy év alatt nem jött képbe egyikünknek se más ember. Nyilván ez nem zárja ki hogy a jövőben ez így marad. Félek hogy megint hónapok vagy évek elteltével fog képbe kerülni. Lehet értelmetlennek gondoljátok hogy ennyit nyüglődök ezen, én sem akarom rögeszmévé tenni a srácot de nem bírom kiverni a fejemből. Kérlek írjátok le mi a véleményetek erről

16/L



2020. aug. 17. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

Kiskorú törvényesen nem ihat szeszesitalt a jelenleg hatályos magyar törvények alapján.

Tanulj inkább.

2020. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira mégse jöhettél be, ha utána 1 évig nem beszéltetek.
2020. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nyáron nem sok tanulnivaló van, suliban tanulunk mindketten rendesen ne aggódj. Ne csinálj nagy ügyet az italból, nem nagy dolog manapság ha valaki 16 évesen iszogat néha. Pláne ne nekem mondd hisz én józan voltam.
2020. aug. 17. 14:17
 4/10 A kérdező kommentje:

#2

Épp ez az, a dilemma mi szerint csak a barátja miatti tapintatisságból nem mert e utána lépni (mert a haverjának már akkor bejöttem), vagy tényleg nem értem neki annyit. Magamból kiindulva rágódok ezen, hisz én sem lopnék el valakit a legjobb barátnőm elől

2020. aug. 17. 14:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez már kezd rögeszme lenni. Ha tényleg mindketten akarnátok, akkor már léptetek volna, van sok pasi, keress másikat.
2020. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig mindenhol azt tapasztaltam az ismerőseim körében (15-20 éves korosztály), hogy általában a fiúkat, lányokat nem izgatja egy baratság meglete, ha csajozásról/pasizásról van szó. Konkrét eset a voltlegjobbbarimmal: jóba lett egy sráccal, majd összejött a srác bff-jével, 3 hónap után szákított, mert rájött, hogy mégis az első srác kell neki, akivel annó csak barátság volt. Vele is együtt volt kb 2-3 hónapig, aztán azt is elbszta. Csak ő jött ki szrul, mert a két srác azóta is vígan megvannak, barátok maradtak. Olyat is hallottam, hogy párok cseréltek ki egymás között a csajaikat, úgy, hogy a lányok és fiúk is legjobb barátok voltak egymással.

Nyilván vannak normálisabb mentalitású emberek is, de ebben a korban nagyrészt az jellemző, hogy mindenki megy a vágyak után.

2020. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Véleményem szerint ilyesmi mindenkivel előfordult már - vagy elő fog. Ha valóban nagyon kedveled őt és ő is téged, akkor ők 3an le tudják rendezni egymás között, hogy egy lány ne szakítsa szét a közöttük levő baráti köteléket. Az egyértelmű, hogy neked ő tetszik - feltételezem te is neki - ha pedig ez így van, akkor a barátainak be kell látniuk, hogy felesleges próbálkozniuk nálad. Az őszinte barátok azt szeretnék, hogy a másik boldog legyen. Szóval meg kell érteniük.

16 éves vagy, de lehet vele fogod leélni az egész életedet, az is lehet, hogy csak 2 hónapig tart az "örökké". A fő, hogy boldog legyél.

2020. aug. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is, ha tényleg tetszel neki és ő is neked, akkor ne hagyd elhalni a dolgot. Másodszor meg rám ne haragudj már ezért, azt sem tudom, hogy ki vagy. Szóval nem jogosan haragszol az egész világra.
2020. aug. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Anno ismerkedtem egy sráccal, randiztunk párszor, de nem lett semmi. Aztán az egyik haverja nagy balhét csapott, hogy ő halálosan szerelmes belém, ekkor azt mondta a srác, hogy hát akkor ő nem akar tőlem semmit, mert nem akarja megbántani a havert.

Egy hét múlva összejött a legjobb barátnőmmel 😂

Kifogás csak ez, hogy áh amúgy akarnék valamit, de a haver.. Ha tényleg így gondolkozik, akkor jeleket sem ad. Ha meg kifogást keres, akkor az csak kifogás.

2020. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Van benne sok jogos dolog, viszont azért nem gondoltam erre így, mert én is hasonlóképoen védekednék ha legjobb barátnőmnek jönne be valaki
2020. aug. 19. 00:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!