Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megbocsássak a barátnőmnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsássak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

A barátnőm 1 hétig táborban volt. Segítettem neki a buszra felpakolni a cuccait, mondtam, hogy imádom, vigyázzon magára, aztán integettem neki, amíg el nem távozott a busz.


Miután odaért a táborba, minden nap hívott vagy hívtam telefonon, hogy hogy van, nem egy barátkozós típus, szóval izgultam miatta, hogy van-e akivel barátkozik, stb. Ő erre annyit mondott, hogy persze, csajokkal lóg, elmesélte nemrég azt is, hogy mennyire szeret engem, hogyan jöttünk össze.


Miután hazajött táborból, pár hónappal kiderült, hogy valójában folyamatosan a srácok szobájába járt be részegen, az egyik srácnak az ágyában feküdt folyamatosan, elvette a pulcsijait és abban aludt. A srác szerencsére nem akart tőle semmit, mert tudta, hogy barátja van, viszont a lány eléggé olyan dolgokat írkált neki messengeren, amikor pl zuhanyozni volt a srác.


A tábor után a tudtomon kívül egy hónapot minden nap beszéltek messengeren, chaten és hívásban a sráccal, találkozgattak is. A lány semmit nem vallott be, nem mondott el, a sráctól tudtam meg a dolgokat, csak az a probléma, hogy 4 hónap után.



2020. aug. 18. 11:54
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen becsüld meg jobban magad és hagyd ott a csajszit! Amúgy is gyerekek vagytok meg annyi lány lesz az életedben !
2020. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Hülye leszel ha meg bocsajtod. Nem akarok rossz lenni de ha a srác is benne lett volna a csaj simán megcsal. Nemtudom mennyi büszkeseged van de elég gáz ha egy ilyen nő mellett horgonyzol le aki az első adandó alkalommal mikor talál egy jobbat fog az alkalmon. Te tudod.
2020. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd hazudott neked (akkor is, ha tulajdonképpen nem csalt meg), és sosem mondta volna el neked. Most gondold el, mennyi másban hazudhatna még a későbbiekben.
2020. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
96%
Mindenki jól mondja, de az utolsó rátapintott a lényegre. A bizalom elveszett. Anélkül pedig nincs normálisan működő kapcsolat. Akár hova megy, akár kivel találkozik izgulni fogsz. Akaratlanul is arra gondolva, hogy talán más férfi ágyában van.
2020. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%
Hazudott neked. Nem is érdemel meg téged szóval hagyd ott szerintem.
2020. aug. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
Nálam az a baj, hogy ez már túlment a megcsalás kategórián is.
2020. aug. 18. 12:19
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor meg mi a kérdés? Szakíts
2020. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%
Csak ugyanazt tudom mondani, amit az előttem írók. Azonnal dobd, a saját büszkeséged az első, hagyd az érzelmeket, meg minden mást. Konkrétan megalázott téged.
2020. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim válasza:
100%
Becsüld magad többre. Jobbat érd élsz és ne félj szakítani.
2020. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%
És honnan tudod, hogy a srác igazat mond? Nekem az fura, hogy egy idegen srácnak azonnal elhiszel mindent.
2020. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!