Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Két találkozás után szerelembe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két találkozás után szerelembe lehet esni?

Figyelt kérdés

Lassan már egy éve, egy utazás során találkoztam egy külföldi sráccal, ő az ottani barátaim egyik barátja.

Két alkalommal találkoztunk összesen, elsőnek csak fél órát, másodszorra 3-4-et.

Második alkalommal elég sokat beszélgettünk, viccelődtünk.

Aztán azóta üzenetben beszélünk, úgy volt, hogy eljön nyáron magyarországra, de a helyzet közbeszólt.

És én csak rá tudok gondolni, olyan furcsa, mindenkiben őt keresem, akivel azóta találkoztam (de senkit sem találtam, aki az ő szintjén lenne a szememben,vagy hogy mondjam) és amikor nem beszélünk, akkor hiányzik.

Rengeteg dologban hasonlítunk, és ez számomra nagyon fontos.

Viszont nem tudom hova tenni ezt az érzést, mert még sosem voltam szerelmes. Az is lehet, hogy egyszerűen csak rajongok érte, vagy ilyesmi. Volt már esetleg valaki hasonló helyzetben? (És mi lett belőle?)


2020. aug. 31. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Ez nem szerelem, inkább vonzalom, egy általad elképzelt kép él róla a beszélgetéseitek és a két rövid találkozó alapján.
2020. aug. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez teljesen igaz lehet, mert azért nagyon sok minden van, amit nem tudok róla
2020. aug. 31. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Igen.
2020. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Van különbség a fellángolás és a szerelem között.

Fellángolás: felszínes, plátói, legtöbbször az illető külseje, benyomása váltja ki.

Szerelem: mély, ismerettségen alapul, hosszú idő után alakul ki a közös élmények, nehézségek áthidalása váltja ki, egyfajta "összetartozás" érzés.


Ezek szerint kell kezelni a dolgokat.

2020. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem igen is van első látásra is szerelem

Én a párommal online ismerkedtem meg ,pár hónapji csetelés után találkoztunk. És mind kettőnknek szerelem volt egyből.

Nem az évek alatt lett ez szerelem

Az a szeretet, a kötődés ami időbe tellik

A szerelem hirtelen berobbanhat .

2020. szept. 5. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!