Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek én neki? (Hosszú,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Salilala kérdése:

Tetszhetek én neki? (Hosszú, bőven lent)

Figyelt kérdés

Tizennégy l

Tetszik egy fiú az osztályban. Nyár elején szepen lassan elkezdtem vele irogatni, pár naponta beszéltünk. Nem jutottam sokra, mert egyik nap egy oltári baromságot küldtem neki, pedig nem akartam, és látta de inkább nem irt ra semmit, en meg inkább nem magyarázkodtam, égő volt. A nyaram azzal telt hogy elfelejtsem és "utálom és nem tetszik és más fiút akarok" de nem talaltam, természetesen. Így egesz nyaron nem kommunikaltam vele, és a pokolba kívantam a rajta való agyalást ...

Idén, Évnyitón természetesen megláttam, bumm, jobb lett a haja, jó a fekete pulcsija, és magasabb lett.

Most vot az első sulihét, és (bár üzenetben továbbra sem kommunikáltunk...) csomószor rajtakaptam hogy néz, szünetben, néha órán, egyszer-egyszer udvaron.. miközben röhög idepillant... úr isten. :) Volt, hogy egyszerre néztünk össze, mindig így félrebillenti a fejét...Személyes dolog nem történt, viszont a nézésébe belezavarodok.

Ma a legjobb barátnőm hallotta ahogy a lány osztálytarsam odahívja a fiút, és valamiről beszélnek, a lány megkérdezi hogy "elmondtad neki?" "jártok?" Meg ilyesmiket. Ő persze nevetve rázza a fejét...

Fogalmam sincs, kiről beszélhettek, Tomi szomszéd településen lakik, és bejár a suliba. Nem biztos hogy rólam beszéltek. De akkor most hülyít a nézésével? Vagy a nyári hülyülésem felkeltette az érdeklődését? Írtó jófejségeket bír mondani néha. Olyan sármos. És ha mondok hangosan valami beszólást, ő is röhög a többiekkel, meg ha kínálok kaját így bárkinek aki kér, ő vesz. Egy tanárnál zongorázunk, Többször lát mint a többi fiú oszt.tarsam. Nem tudom, egyelőre figyelem a reakcióit rám, tényleg néha random hátrapillant! Ráadásul legjobb barátnőm szerint úgy illünk egymáshoz hogy az már fáj.

Szerintetek lehetek a lány, akiről beszéltek? Nem akarom túlságosan elbízni magam, de úgy érzem, nem hagyom hidegen. Ha kiderül, ki az a lány, akiről beszéltek, és valaki egészen más, az ő településén, leteszek róla.

Köszi, ha valaki elolvasta és mond valami hasznosat!😓

És bocsi a helyesírásért néhol.



2020. szept. 4. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
98% hogy tetszel neki. Hívd el valahová. Sok sikert! :)
2020. szept. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
igen nagy rá az esély ;)
2020. szept. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

ez tök cukii 😍

kezdeményezz, menj oda hozzá, beszélgess vele, ne parázz rá, jön az magától is... próbálj minél több időt vele tölteni, egy idő után biztos látni fogod, hogy tényleg úgy érez-e...

szúrok! 💕💕💕

2020. szept. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először menj oda beszélni vele vagy írj rá. Óvatosan, próbáld meg ki deríteni, hogy ki tetszik neki meg utalj rá, hogy elmehetnétek valahova kettesben.
2020. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megpróbálom....

.

Köszi a válaszokat!! :)

2020. szept. 5. 21:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!