Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megcsalásnak számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
A barátnőm, mikor kimegy a barátaival inni, a srácok ölébe szokott feküdni, ölelget mindenkit.

2020. szept. 13. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem pontosan. Sztem nem annak számít de ha ez zavar téged akkor ülj le vele és beszéld meg a dolgot.
2020. szept. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Egyet értek #1-vel! Beszélj vele erről ha zavar!
2020. szept. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudja, hogy tudom.
2020. szept. 13. 15:41
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Akkor sztem beszélj vele hisz egy kapcsolatban az őszinteség az alapja. :)
2020. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Mindenképpen tudasd vele hogy ez téged zavar,ha fontos vagy neki abba fogja hagyni,ha továbbra is csinálja akkor meg kérdezd meg nem-e szenved az autizmus egy bizonyos fajtájában,azok szoktak mindenkit ölelgetni/szeretgetni.
2020. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Szűk értelemben megcsalásnak számít a szex, szerelem mással, és minden, ami azzal vagy a szerelemmel kapcsolatos. Tágabb értelemben lehet más is megcsalás, a határ mindenkinél más. Mrt pl. az ölelés se mindegy, hogy szerelemből, vagy csak egy baráti ölelés? Tisztázzátok, hogy nektek mi fér bele, és mi nem.
2020. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez nem megcsalás. Nálam a csók és a szex számít megcsalásnak, de kinek mi.
2020. szept. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!