Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ki hogy jött össze a kimszemel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy jött össze a kimszemeltjével?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy ki hogyan jött össze a kiszemeltjével.

Jobban inkább olyan helyzetek, hogy egy jó darabig csak húzódott, telt el idő ezalatt és csak később alakult úgy hogy együtt lettetek végre.

Tehát nem egyik napról a másikra jöttetek össze random. Hanem egy idő után, vagy csak úgy mindig visszataláltatok egymáshoz pedig már régóta bejött és mégsem kezdettől találtatok egymásra. Vagy közben addig mással/másokkal is kavartatok, mégis ő az aki sosem volt közömbös.. És egyszercsak megtört a jég, mégközelebb kerültetek egymáshoz és nem húztátok már tovább a dolgot mert rájöttetek ő kell igazán.

Remélem értitek ezt így.

Ilyen sztorikat ha megosztanátok velem szívesen olvasnám.

Én ilyesmiben vagyok, mi se jöttünk még össze sosem, lehet nem is fogunk soha. De az még a jobbik eset ha nektek mégis sikerült.

Kort és nemet is írjatok, köszi :)

18/l



2020. szept. 13. 18:35
 1/10 anonim válasza:
96%

Az ilyen sztorikra én is kiváncsi vagyok


Én egyszer odamentem a kiszemeltem és barátnőihez.Beszélgettem velük és egyszer csak random, beszélgetés közben odanyújtottam egy "Randizunk?" feliratú top joy kupakot és mintha semmi se történt volna tovább folytattam a beszélgetést.

Hazaérve visszajelölt facebookon és megbeszéltünk egy találkozót.

Nem voltunk egy hullámhosszon és kicsit unalmas is volt a lány, szóval nem lett semmi.

1 évig nem mertem lépni, 1 hétig tervezgettem ezt a top joyos dolgot.

Szerintetek ez cringe volt vagy zseniális?

19/F vagyok, 18 voltam akkor

2020. szept. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Uuu annyira jó :)

Ahogy ezt olvastam elmosolyodtam

Szerintem nagyon laza volt, nekem nagyon bejött volna

Érdekelnek még ilyenek, jöhetnek bármit írhattok

2020. szept. 13. 19:27
 3/10 anonim válasza:
Nagyon jó, de komolyan!
2020. szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Van egy lány.

Igazából nem tudom mi ez.

Az a baj , hogy elég ritkán látom és csak a neten keresztül tudunk kommunikálni.

Párszor írogattunk, de elég röviden.

Az se tudom tetszem neki egyáltalán, de ha egyszer élőbe beszélgetnénk akkor minden kiderülne.

Na meg van egy kis korkülömbség és lehet emiatt se fogadná a közeledésem.

2020. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Első, szerintem ez jó!

Nekem volt olyan, aki a strandon jött oda, ahol mindketten családdal voltunk :)

2020. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elhívtam egy sétára és fagyiztunk. :)
2020. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Én kb 5 éve ismertem a lányt, amimor egyik nyárom elkezdett tetszeni. Mivel közös volt a baráti társaságunk, többször találkoztunk, beszélgettünk. Utána ráírtam messengeren, ott is beszélgettünk és elhívtam találkozni. 3x találkoztunk úgy hogy sétáltunk/kávéztunk aztán mindig hazakísértem. Utána negyedjére amikor elmentünk sétálni megfogtam a kezét. Ő meg nem húzta el, és így sétáltunk. A találkozó végén elmondtam neki hogy tetszik, ő meg mondta hogy én is neki. Tudom nem nagy sztori, de azóta együtt vagyunk, idén nyáron volt az első évfordulónk.
2020. szept. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Semmi különös, igazából tudtam, hogy esélyem sincs nála. Én voltam (vagyok) a rút, lúzer, csendes, testes, szegényebb (hozzá képest) srác, ő meg az a tipikus Buda környéki (agglomeráció), gazdag, na meg gyoni, és amúgy okosnak is tűnő lány. Egy rendkívül drága sportot is űzött.

De egy gyenge próbálkozást eleresztettem. Egy faktra jártunk, a tanár állandóan dicsérte, hogy milyen jól megy neki a tárgy...


Gondoltam megkérdezem egyszer csak a háziról, hogy egyáltalán egy "mindennapi" témával hogy megy vele a kommunikáció. Hát, nem igazán méltatott válaszra... 🤣


Azt mondta, hogy "Nem is arra a faktra járok. Bocsi"


Aha! Jól van 🤣🤣🤣😂😂😂 lehet hülye vagyok, de vak nem 😂 talán még ma is megismerném. Na, ez volt az én nagy "hódításom" 🤣🤣 már lassan négy éve.


Azóta sem vagyok sokkal sikeresebb a nőknél, meg fiús szakra is járok, de amíg nincs senki a láthatáron, addig fókuszálok az élet más területeire.


20F

2020. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Gyoni helyett gyönyörűt akartam írni 🤦
2020. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem is jó az első
2020. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!