Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » FIÚK!!!! Inkább a harsányabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK!!!! Inkább a harsányabb vagy inkább a csendesebb lányok jönnek be??

Figyelt kérdés
Vagy ez is olyan dolog ami mindenkinél más? Most inkább a fiatalabb srácok véleményére vagyok kiváncsi. Előre is nagyon kösziii.
2020. szept. 20. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Ezt nem lehet így meghatározni.


Egy harsány vagy csendes lány is tud ugyan olyan kedves, szép, törődő lenni. Én jobban szeretem, ha a lány pörgősebb aki kész "bármikor bármit csinálni".


17/F

2020. szept. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Csak a személyiség egésze számít.
2020. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Havernak a harsány, barátnőnek a csendes.
2020. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Olyan aki nem kéreti magát.
2020. szept. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Amikor nagyon visszahúzódó voltam, akkor csak ilyen lányt tudtam magam mellé elképzelni. Később nyitottabb lettem és élveztem, hogy olyan barátnőm van, akit a társaság összes pasija szeretett volna megszerezni. Most már mindegy, csak egyik sem megjátszás legyen!
2020. szept. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
A harsányság önbizalomhiányból fakad, figyelemfelkeltés céljából, undorító önző viselkedés. Sok szerencsét annak aki olyan csajjal akar járni!
2020. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy butaságokat beszél vagy értelmesebb dolgokat. Engem alapjáraton nem zavar, emellett is lehet kedves.
2020. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, csak ne játssza meg magát.
2020. okt. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!