Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Győri Baksa Kálmán gimnáziumba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Győri Baksa Kálmán gimnáziumba (Krúdy) járok, nagyon bejön egy fiú, segítetek? Bővebben lent👇

Figyelt kérdés

A Baksa gimibe jarok es nagyon nagyon tetszik egy fiu, aki a 9.A-ba jar. Csak folyoson lattam, nem beszeltem meg vele. Nem ismerek nagyon senkit az A-ban, hogy okom lenne odamenni a termukhoz vagy a folyoson hozzajuk inkabb a masik gimis osztallyal szoktam beszelgetni. En tok jol elvagyok mindenkivel, de ha Ot meglatom zavarba jovok. Mindig ram pillant, de csak egy masodpercre es beszelget tovabb valami lanyokkal.... Nem mehetek oda hozza tok ismeretlenul, hogy: Szia! Igen, te! Hogy hivnak? Melyik osztalyba jarsz? Nagyon bejossz! Megolelhetlek?

Tok hulyenek nezne ha megkerdeznek barmit is innen vagy csak egy szavas valasszal valaszolna es elakadna a dolog, lehet elmondana a baratainak es ok is hulyenek neznenek (bar azt szerintem nem tenne) vagy nyomulosnak gondolna. Hogyan vehetnem ra, hogy felfigyeljen ram vagy odajojjon hozzam? Mar 2 hete alig alszok valamit, mert csak O jar a fejemben. Segítsetek, kérlek!



2020. szept. 22. 21:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
De miért kellett ezt ilyen konkrétan leírni, hogy hova jártok? :D
2020. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltad, hogy a kiszemelted is gyakorizik, és olvassa ezt a kérdést, és akkor majd odamegy hozzád? Szerintem írjál rá a neten, már ha tudod a nevét.
2020. szept. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hogy a fiu eszrevegye ha itt fent vanxdd
2020. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Segítsünk? Írjak rá helyetted?
2020. szept. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért írta le így,hogy hova járnak,hogy összehozzuk őket:D
2020. szept. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen, tudom a nevet és nem igazan szeretnek a neten eloszor rakni ugy, hogy meg nem beszeltem vele, mert rairok: Szia! és mast nem tudok vele beszelgetni. Inkabb eloszor beszelnek vele csak egy kicsit a valosagban, es utana mar batran Rainer. Amugy most, hogy mondjatok tenyleg eleg konkret a kerdesem, igazabol semmi olyan "hatsoszandek" nem volt bennem, hogy hatha elolvassa, csak gondoltam igy mindenki jobban atlatja a helyzetet, bar talan tul jol is😂 HG❤
2020. okt. 1. 21:32
 7/19 A kérdező kommentje:
bocsi, autocorrect
2020. okt. 1. 21:34
 8/19 A kérdező kommentje:
Olyan jol nezett ki ma is, kar hogy nem vett eszre, mit tegyek hogy oda jojjon hozzam?
2020. okt. 2. 13:41
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyat nem tudsz csinálni egy tömegben, hogy csak egy valaki vegyen észre. Olyat még végképp nem tudsz, hogy tudja az az egy emberke, hogy az ő figyelmét akarod felkelteni.
2020. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De akkor mit tegyek?
2020. okt. 2. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!