Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csókolóztam a legjobb lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóztam a legjobb lány barátommal. Mit csináljak? 18/F

Figyelt kérdés

Fantasztikus volt és egyszerűen csodálatos volt vele és éreztem, láttam rajta neki se csak egy sima csók volt.viszont most bizonytalan és hozzám se szól

Mit csináljak? Én mintha elkezdtem volna többet érezni


2020. szept. 28. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Tartsd a kapcsolatot, mint barát, de most egy ideig ne nyomulj, hadd tisztázza magában, mit akar.
2020. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem fogok nyomulni,ezt is ő kezdeményezte
2020. szept. 28. 18:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Így azért más. Akkor vesz. bátorítást vár, hogy folytathatja. Szóval "nyomulj"!
2020. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
ebből is látszik hogy nem létezik fiú lány barátság, mert az egyik fél előbb utóbb többet fog érezni
2020. szept. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép óvatosan, tudasd vele ha te is többet szeretnél mint barátság.
2020. szept. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sanyi 01 válasza:
56%
El kell döntened melyik legyen megdöntöd a leányt vagy "a barátság többet ér"és hagyod a fenébe.
2020. okt. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ő kezdeményezett az valamit már jelent, hacsak nem volt részeg. Az utóbbi esetben talán nem kell százszázalékos jelnek venni.

Ha megtetszett a lány akkor próbálj leülni vele dumálni, hogy miért tette és ő mit érez ezzel kapcsolatban. Utána többet fogsz tudni :)

2021. ápr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!