Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mégis mit kéne csinálnom hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit kéne csinálnom hogy minden a régi legyen ? Vagy hagyjam inkább ?

Figyelt kérdés
Röviden a story annyi hogy nagyon jóba voltam egy lánynal. Több randink is volt csók is megvotl nálam is aludt. Érdeklődött kerestük egymást beszéltünk telefonon stb. Aztán ez egyszercsak elmúlt. És hetek óta ezen győtröm magam hogy mi történhetett mert nem mondja el mi a baj mit rontottam el vagy valami. Alig beszélünk már ha én nem írok neki ő nem is keres. még az utolsó pár talinkon megölelni alig akart szóval érzem , hogy van valami. szerintetek van még esélyem ? Vagy ez már füst , csak így nehéz elengednem is hogy nemtudok semmit.

2020. okt. 4. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talált mást. Téged meg ignorált.
2020. okt. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ennyi csak így eldob azok után h mennyire odavoltunk egymásért ? Ezért utálom ezt az egészet hogy ilyen létezik.
2020. okt. 4. 13:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen ennyi. Tini korban ez mindennapos. És sajnos idősebb korban is már. 😖

Hagyd a fenébe, annyit sem ér hogy szomorú legyél miatta.

2020. okt. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Lehet,hogy még vissza tudnád hódítani. De nem éri meg. Ő csak úgy eldobott és még el sem momdta őszintén, miért. esetleg kérdezd meg tőle, miért van ez. Őszintén. Nem-e bántottad meg valamivel vagy talált-e mast. mondd meg neki,ha talált mást tovább állsz csak szeretnéd tisztázni, mert ez így lenne korrekt mindkettőtök részéről,hogy ne legyenek hamis reményeid.
2020. okt. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy jártam, csak én vagyok a nő, és nála hagyott alább az érdeklődés.. Én sem tudom ezt megérteni, mert konkrétan kimondta, hogy szeret, hogy imád velem lenni, látszott is rajta, hogy tényleg így van, aztán lassan ez elmúlt:( megértelek, nagyon rossz ez, ő sem adott magyarázatot, annyit mondott, hogy elmúlt.. Köszi..
2020. okt. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5ös vagyok, még annyi, hogy nálunk 1 év után történt ez, szóval nem pár hete ismerjük egymást, és ezt is hosszas kérdezgetés és piszkálás után bökte csak ki, hogy elmúlt.. Igaz mi veszekedtünk is sokat, szerintem ez volt a fő ok, de ezt nem mondta. És én is reménykedek még, hogy visszaváltozik a dolog. Bár nálunk annyi a különbség, hogy a fizikai vonzalom még megvan, csak azt látom rajta, hogy már nem szeret. Ha nálatok már az sincs, akkor tényleg veszett ügynek tűnik :(
2020. okt. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem megakarja szakítani a kapcsolatot veled, és ha ez tényleg így van akkor fel a fejjel, ezerszer jobbat érdemelsz :(
2020. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!