Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez miért történik meg mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért történik meg mindig amikor tetszik valaki?

Figyelt kérdés

Amikor valaki megtetszik, akkor tuti, hogy sorra jönnek az olyan helyzetek, amikor vele kerülök ciki helyzetbe. Ilyenkor sokszor van, hogy ahol én vagyok, ott van ő is, de nem miattam megy oda, ott tudja meg, hogy én is ott vagyok. Vagy pont vele rak párba a tanár, vagy egy csapatba. Tehát az átlagosnál többször látom ilyenkor, és kerülök vele ciki helyzetekbe is, úgy, hogy amúgy is azon parázom, hogy megfeleljek neki, ezért kínos amikor a közelemben van.


Viszont amikor nem tetszett alig láttam. Amúgy vele úgy vagyok, hogy egyszer tetszik, aztán kiszeretek belőle, aztán megint beleszeretek és így tovább :D

De amikor nem tetszik, akkor szinte alig látom, csak ilyenkor van ez, amikor tetszik.


Szerintetek ez mitől van? Csak véletlen? Amúgy én egyáltalán nem akarom, és nem szeretem ha a közelemben van, pont a megfelelési kényszerem miatt, ezért gondoltam arra is, hogy azért bukkan fel körülöttem mindig, mert bevonzom azt, amit nem akarok, tehát, hogy ott legyen körülöttem és lejárassam magam valamivel. Vagy azért kerülök ilyen helyzetekbe, mert a sors azt akarja, hogy rájöjjek, hogy ő nem nekem való és hogy kiszeressek belőle?


2020. okt. 6. 14:29
 1/4 anonim válasza:
100%

Szerintem csak ha épp nem vagy beleesve, akkor kevésbé veszed észre, vagy levegőnek nézed. Aztán lehet, hogy nincs igazam, és ezt az egészet a sors akarja így. :D De mindenesetre, ha most épp abban a szakaszban vagy, hogy szereted, akkor kezdeményezz, és ezután vagy egyáltalán nem lesz ciki, ha találkoztok, vagy még inkább az lesz, de ebben az esetben is meg lehet beszélni, és még így is jobb lesz a helyzet, mint most. Szerintem ne hagyd, hogy a sors irányítson téged, inkább te irányítsd azt! ;)

(Hú, de költői lett a vége :D)

2020. okt. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Vagy inkább csak azt veszed észre aki tetszik. És azért kerülsz cikis helyzetekbe mert izgulsz.
2020. okt. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb velem is ilyenek szoktak történni. Néha elég ciki.
2020. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most is basszus, megjöttem a suliba. Tegnap vallottam be magamnak is, hogy tetszik, erre már reggel többször is összetalálkoztam vele a folyosón, és amerre én mentem pont arra ment ő.


Amíg nem vallottam be magamnak, hogy tetszik addig alig láttam egész nap, most meg már reggel ennyiszer belefutok pont a nap után miután bevallottam magamnak hogy tetszik.


Mondom én, hogy az élet direkt így hozza. Nem hiszem, hogy ez véletlen.

2020. okt. 7. 10:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!