Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges hogy bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Pár napja tesin párba kell állni, és folyton vele vagyok. Szünetben is van, hogy kb fél percig le sem vesszük egymás szeméről a tekintetünket és mindig cukin mosolyog rám (tavaly nem fordult ilyen elő). Ő csöndes lány, és viszonylag én is csöndes fiú vagyok. Nem szoktunk hosszabb ideig egymással beszélni, pedig szerintem érdemes lenne. Szerintetek nyissak felé jobban? Lehet hogy tetszem neki vagy csak simán szemezget velem? Nem vagyok túl szép, de sportos, jó fej vagyok
2020. okt. 7. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
csak tini vagy. honnan tudnád? xd ez nem komoly ez csak gyerekkor xd
2020. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy van-e kedve beszélgetni suli után
2020. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg
2020. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!