Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kedvelek egy fiút viszont nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvelek egy fiút viszont nem tudom ő is kedvel e. Hamarosan találkozunk mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátok vagyunk és egy bizonyos program miatt találkoztunk. Nagyon aranyos volt, bókolt és a program után egy nappal rám írt. Beszélgettünk napokon át majd pár nappal később én írtam rá de akkor kicsit fura volt. Nemsokára ismét találkozni fogunk és szeretném ha tudná hogy kedvelem, de azért nem akarom az arcába nyomni mert lehet hogy ő engem nem. Annyira kétértelmű jeleket küldött így elég tanácstalan vagyok. Nem vagyok túl bátor lány szóval kíméljetek azzal hogy álljak elé és mondjam el neki. Jeleket "szívesen" küldenék neki de nem tudom mik azok amikkel leveszi hogy én tényleg érdeklődöm iránta és örülnék ha kezdeményezne vagy alakulna valami... Eléggé tanácstalan vagyok és nem is túl jártas a kapcsolatokban. Előre is köszi. Ez tényleg elég fontos nekem szóval az idióták kíméljenek..


L/17



2020. okt. 15. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azzal, hogy elfogadtad a találkozót, egyértelmű neki, hogy

ő nem közömbös számodra.

Ne szaladj a dolgok elébe. Ki fog derülni.

2020. okt. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy ez nem olyan találkozó, hogy egyikünk meghívta a másikat. Az első talin sem tudta hogy ott leszek de nagyon boldog volt és mondta hogy örülne ha a következőn is ott lennék.

Szóval ezért sem tudom, mert ebből nem tudok kiindulni, csak azt momdta annak aki meghívott bennünket hogy máskor is nagyon szívesen eljönne és örülne ha én is ott lennék

2020. okt. 16. 00:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne kattogj! Majd alakul ahogy kell! :) Legyél természetes,mutasd ki hogy bejön neked,nézd őt vagy mosolyogj ha rád néz. Sok sikert!!
2020. okt. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Salilala ***** válasza:
Hát hallottam már olyat hogy ha vannak kétértelmű jelek akkor van valami a levegőben, akár hiszed akár nem. Próbáld magadban összeszedni hogy milyen "olyan" jelek vannak és mik azok amik által közömbös is lehet irántad. Aztán gondolkozz el azon, hogy amik "olyanok" azokat megtette-e volna, ha nem jönnél be neki semennyire se?
2020. okt. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 October15 ***** válasza:

Elnézést de azon kívül, hogy bókolt tehát effektíve kiözölte az érdeklődését még milyen jelre van szükséged? :D


Legalábbis ha én bókolok akkor azt céllal teszem. Ezért is van az, hogy azon esetekben mikor szimplán csak ténymegállapítás gyanánt "bókolok" akkor tartok egy 5 perces kiselőadást arról, hogy ez miért nem minősül bókolásnak. XD XD

2020. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is azt gondoltam hogy maximálisan érdeklődik irántam de aznap mikor én írtam rá elég hamar lerázott, de megígérte hogy másnap írni fog és szíveket küldött. De végül mégsem írt és ez eléggé meglepett + elszomoritott.. Ezért nem tudom, mi is van most, mit is akar. Egy nagyon aranyos, rendes srác évek óta ismerem szóval tényleg nem hinném egy tapló aki szórakozott egy kicsit
2020. okt. 16. 12:29
 7/7 October15 ***** válasza:
Mi történhetett? Hmm magamból kiindulva: Rá buzult a CK3-ra vagy netflixezett és qrvára hajnali 3-kor realizálta, hogy B+ elfelejtett írni. XD
2020. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!