Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri most (idén) szerelmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri most (idén) szerelmet vallani neki, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Tetsik nekem egy lány egy délutáni foglalkozásról, most már két éve ismerjük egymást. Nem tudiom, hogy most bejövök-e neki, de régebb többször volt olyan, amiről utólag gondolom, hogy kiakart hozni helyzeteket. Amikor kirándulásra mentünk, akkor volt hogy írta, hogy találkozunk-e előtte a helyszínen, és találkoztunk is. Akkor sokat beszélgettünk, és amúgy is jól kijöttünk, csak nem számítottam azzal, hogy tényleg bejövök neki, bemagyarátam magamnak hogy csak szeretném és azért értelmezem a dolgokat úgy, mert beleszerettem.


Aztán a karantén alatt nem írtunk egymásnak (na jó már kicsit azelőtt hűlt egy kicsit a kapcsolatunk), és rájöttem, hogy elvileg szerelmes lehetett volna belém, csak gyáva voltam és ezért nem került sor arra, hogy bevalljuk egymásnak a szerelmünket.


Most valami olyasmit mondott hogy volt neki valaki, aki tetszett, de az mégsem ... (nem én kérdeztem rá, más valaki által kerültünk a témára). Mindenesetre VÉGZŐSÖK VAGYUNK, tehát ha nem barátkozunk újra jobban össze, vagy összejövünk,akkor NEMTALÁLKOZUNK TÖBBET (valószínüleg). Eddig is csak a délutáni foglalkozás keretén belül találkoztunk, más iskolába járunk.



Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, és remélem félig-meddig érthető. Előre köstönöm a válaszokat!



2020. okt. 17. 13:57
 1/5 anonim válasza:
100%
Hat latszolag elhidegultetek egymastol. Lehet hogy regebben bejottel neki, de lehet azota mar mashogy erez.
2020. okt. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Igen, engedd el, mert valoszinuleg az egesz ismeretseged tonkremegy vele. Keress mast es nala ne varj ennyit, baratom!
2020. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy kicsit hasonló helyzetben vagyok, szerintem valld be neki, hogy szereted. Én merem elmondani annak aki nekem tetszik tehát legalább te mondd el neki.
2020. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És ha több alkalom után az az érzésem, hogy talán újra van esélyem nála?


Mert utoljára megint úgy tűnt nekem, mintha egy kicsit olyan lenne mint az elején: amikor meséltem valamit, akkor érdeklődött, és amikor mondta, hogy wc-re akar menni, akkor azt mondta, hogy nyugodtam folytassam a mondani valómat, azt még meghallgatja. Tudom, hogy ez még kevés, de ha többször is feltűnnének jelek, akkor @1es @2es nem lenne mégis jobb, ha legalább egy kicsit próbálnék közeledni hozzá?


3as kicsi reményt töltött belém


köszi az eddigi válaszokat, még szívesen várok többet!

2020. okt. 18. 10:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki
2020. okt. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!