Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Soknak érzek valamit...de mit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasekamp09 kérdése:

Soknak érzek valamit...de mit?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve vagyok együtt a barátnőmmel, minden ugyanúgy ment 11 hónapon át, aztán egyik pillanatrol a másikra elkezdtem azt érezni hogy valami sok...soknak érzek valamit de nem tudom hogy mit és nem hagy a gondolat...de ha a szakításra gondolok, a sírás akar elkapni...hogyan oldjam meg ezt? Mitévő legyek? Nem akarom elveszíteni:((

2020. nov. 22. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Kutya is a jódolgában szokott megveszni.
2020. nov. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Soknak érzel valamit... azt most nekem kéne tudnom mit? Még te se tudod, ember, hát akkor én..
2020. nov. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Túl sokat vagytok együtt, egymás nyakán. Kell az embernek a szabad tér párkapcsolatban is, amikor a barátaival van, a hobbijával foglalkozik. Csak finoman, hogy a másik meg ne sértődjön.
2020. nov. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Távkapcsolatban vagyunk #3
2020. nov. 22. 13:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet inkább a távolságot untad meg, hogy keveset látod.

És inkább már egy picit belefáradtál.

Persze ez csak egy tipp.

2020. nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És hogyan tudnám megoldani ezt? A világon mindennél jobban szeretem őt #5
2020. nov. 22. 14:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is éreztem így, de nem nagyon lehet mit tenni. Majd elmúlik. Esetleg talán, ha a barátnőd benne van, akkor többet beszélgetni.
2020. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már teljesen kész vagyok a gondolattól, nem értem mi zajlik le bennem...nem tudok aludni, enni, stresszelek es azon agyalok mi lehet ez az érzés ami folyton azt sugallja hogy valami sok... és egy ures homály jön belém...nem tudok tisztán gondolkozni, de ha szakítanék vele, abba belehalnék... lassan 10 kilót fogytam es napok óta nem ettem a stressz miatt
2020. nov. 22. 15:02
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ennyire ne stresszelj rá.
2020. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
Q hülyeséged a sok
2020. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!