Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most szakítsak vele vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakítsak vele vagy ne?

Figyelt kérdés

Kezdem ott, hogy van egy barátom, akivel másféléve együtt vagyok, de sajnos távkapcsolat a miénk. Őszi szünetben volt utoljára nálunk, de amióta hazament, kissé elhidegültünk egymástól. Nem is ír, mindig én írok neki, mert ha ezt nem tenném, napokig nem beszélnénk. Emiatt nem érzem azt, hogy fontos és vonzó lennék még-e neki. Amikor írogatunk ő is mondja, hogy hiányzom neki, szeret, de... mégsem dobja a fel a kedvemet ettől, mint még anno. Teljesen elbizonytalanodtam. Ignorál és ez legbelül kicsit kezd tönkre tenni. Minden este úgy alszok el, hogy szomorú vagyok.

Kérlek, segítsetek, mert teljesen el vagyok keseredve... ő az első igazi szerelmem az életemben.


16/L



2020. nov. 25. 20:55
1 2
 1/14 Lazy Lover ***** válasza:
92%
Szerintem hanyagold a srácot
2020. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Nekem sajnos így ért véget az első kapcsolatom :/
2020. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
85%
sztem dobd a srácot
2020. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem hagyd az írogatást és videóhívás keresztül beszéljetek. Öltözhetsz kicsit szexy-sen is. (Többieknek írom, hogy nem kell ezt túllgondolni)


Ha van már melled, akkor felvehetsz olyan ruhát, ami kicsit kiemeli, hogy mekkora.

(Nincsenek kint, hanem csak a ruha simulásán látszik a nagysága)


Legyél nagyon vidám, mosolygós... dumáljatok egy jót. Sok sikert!

2020. nov. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly ugyan így voltam mint te, a srác hanyagolt, meg írta, hogy szeretlek, meg stb, aztán egy másfél órás telefonálás után amit én indítottam szakítottunk(ugyanígy tavaly velem volt ősziszünetben a karácsonyt terveztük haza ment és mint akit kicserelték, ignorált, nem válaszolt), és akkor megfogadtam, hogyha rajtam múlik többet nem lesz távkapcsolatom, (nem azt mondom hogy nem működik, de nem ebben a korban) és a szakítás lenne szerintem a legjobb döntés mert, rájöttem,a saját bőrömön, hogy a felesleges szenvedésnél nincs rosszabb (11,5hónapig voltunk együtt és a srác volt mindenben az első)

Azóta már mindkettőnknek volt/van kapcsolata.

18L

2020. nov. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Miért kellett lepontozni, azért mert én az együtt maradás, kapcsolat megmentése pártján állok? Ez a kérdés, csak a szakítás megerősítése miatt lett kitéve és csak az olyan válaszok a jók vagy kiváncsi vagy mindenki véleményére?


#9-es voltam

2020. nov. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*#4-es
2020. nov. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hasonló helyzetben vagyok, mint te, és hasonló korú is vagyok.

Én a helyedben várnék még egy kicsit, hogy változnak-e a dolgok. Nem történt vele valami rossz dolog az utóbbi időben, ami miatt ilyen lehet? Szerintem akár rá is kérdezhetsz nyíltan, hogy ő most mit érez...

Kitartást kívánok, remélem rendbe jönnek a dolgok! :)

2020. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2020. nov. 29. 18:23
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tőlünk kérdezd, hogy neked mi a jó. Tudod mit tegyél? Dobj fel egy pénz érmét. Ha fej,szakíts,de ha írás akkor maradj vele...

Nem az érme fog dönteni, hanem belül szurkolni fogsz és reménykedni, hogy valamelyik legyen. Azt kell választani amelyikben reménykedtél🥺

2020. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!