Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Későn jöttem rá, hogy szeretem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thundery2137 kérdése:

Későn jöttem rá, hogy szeretem! Nagyon hiányzik... Megéri felbolygatni őt, s az érzéseit? A leírásban bővebben megismerhetitek a történetemet..

Figyelt kérdés

Megismertem egy 21 éves, egyetemista fiút, aki Debrecenben tanul.De sokszor hazajött miattam, úgy hogy előtte csak nagyon ritkán jött a szüleihez.Eleinte nagyon viszakoztam, mivel én 16 éves vagyok.Nem tartottam nagy esélyt arra, hogy mi hosszabban beszélünk, vagy hogy mélyül a kapcsolatunk, de végül így lett. Sok mindenbe beavattuk egymást,egyre többet randiztunk, s végül akaratom ellenére beleszerettem. Viszont sokáig zavart a korkülönbség, utána már ez sem érdekelt.Azt viszont tudni kell rólam, hogy nehezen mutatom ki az érzéseimet( ami nagy hiba volt részemről így utólag belátva).Akkor észre sem vettem.Végül úgy éreztem nem ringatom kétségek között, s elmondom neki őszintén mit érzek. Mondtam neki, hogy érzek iránta valamit, de ha az ember bizonytalan, az választ ad minden kérdésre. Így megbeszéltük, hogy nem keressük egymást.Most viszont úgy érzem rossz. Hiányzik valami, valaki az életemből.S azzal, hogy ő kilépett elhagytam magam. Általánosan mindig jó a kedvem, pozitívan gondolkozom, s jó érzés tanácsokat adni a barátnőim problémájára.Most viszont haragszom magamra, ugyanis , ha valaki elkezd a problémáiról beszélni, meghallgatom ugyan, de nincs kedvem azokkal foglalkozni. Folyton eszembe jut a fiú, nem tudok az érzéssel mit kezdeni. Szeretnék írni neki, de megérdemlem ezt a maró érzést, mert hülye voltam elengedni, mikor ő nagyon szeretett. Nem tudom, hogy csak kellett ez a 4 nap arra, hogy rájöjjek, szeretem és fontos nekem...Vagy az a baj, hogy már nem kaphatom meg esetleg? Mindenesetre nagyon nehéz így leélni a napjaimat. Tudom nem a világ vége!

Még egyszer szeretnék vele beszélni. Hogy elmondjam, a dolog nem volt egyoldalú, DE A FIÚK ÉRZELMEI NEM JÁTÉKOK, ezért valószínűleg ezt sohasem fogja megtudni.A barátnőimnek elmondtam a történetet, vagyis tudtak a dologról, de úgy érzem tőlük csak megerősítést várok, arra amit szeretnék.Hogy írjak neki. De tudom, hogy ezt nem fogom megtenni. Körülbelül 5 hónapig beszéltünk.Szerintem minden fontosabb információt leírtam, kérlek, ha ezt látod, s idáig elolvastad, ha tudsz, írj valamit.Ha pedig segítségre szükséged, szívesen meghallgatlak.



(Na mindegy)



2020. dec. 7. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Ha tényleg szereted, akkor keresd fel, igen. Hidd el, hogy nem veszítesz vele semmit sem, maximum, ha azt mondja, hogy ő ezt nem szeretné, akkor megpróbálsz rajta túllépni (és menni fog).
2020. dec. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha csak 4 napja (mostmár 5) vagytok külön, még nem késő! Ha tényleg egyértelműen és őszintén érzel iránta valamit, akkor KERESD FEL! Nem hinném hogy néhány nap alatt csak úgy túllépett volna egy több hónapos dolgon
2020. dec. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már 4 hónapja együtt vagyunk<3
2021. ápr. 27. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!