Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szerelmes vagyok egy lányba de nem vagyok biztos benne, hogy ő ezt viszonozza?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel kb fél éve ismerkedtünk meg és találkoztunk először. Én az első pillanatban beleszerettem és ez azóta sem változott. Mindig találkozgattunk, irogattunk meg beszéltünk minden nap (még most is így van) és nem is tudom igazán mi fogott meg benne de mindent szeretek benne úgy, ahogy van. Ő is tudja, hogy tetszik nekem beszéltünk már róla viszont nem tudom eldönteni ő mit érez irántam. Sokszor olyanokat mondd és úgy beszél rólam, mint ha ő is hasonlóan érezne, sokszor pedig az ellenkezője.

Már ez megy fél éve és nem tudom mit csináljak. Próbáltam úgy tekinteni rá mint barátra de nem ment mindig többet éreztem iránta. Szerintetek mit csináljak, hogy történjen valami mert ami most van nem épp a legjobb

Előre is köszi!



2020. dec. 14. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Csókold meg! :)

Abból egyértelmű lesz,hogy mi is van.


Ha élvezi, bejössz neki.

Ha kivonja magát a csókból, és nem vonzod,az is egyértelmű.


Ez a két opció van :)

2020. dec. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért csak úgy lekapni valakit...


Elég, ha séta közben megfogod a kezét.

2020. dec. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bár a csókos dolog hatásos

De nagyon nem ajánlom... Szerintem nem szép dolog "tesztként" se megcsókolni valakit..


Ahogy a második írta, vagy az, vagy éppen pl ha átöleled és nem zavarja, az ilyen kisebb gesztusok jobbak és ebből lelehet szűrni


De például ha közelsége is elmondhatja, ha pl picit közelebb állsz hozzá, mennyire zavarja

2020. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát a csókos dolog nem hiszem h menne😅

De a kezét megfogni az jó ötlet. Nagyon köszi mindenkinek!

2020. dec. 14. 16:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 54 éves nő vagyok és az biztos ha tudom valakiről, hogy szerelmes belém és nekem közömbös akkor nagy ívben kikerülöm. Csak abban az esetben beszélek vele továbbra is ha teszik nekem.
2020. dec. 17. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!