Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az jelent valamit, hogy az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jelent valamit, hogy az egyik fiú barátom rám ír azzal a kérdéssel, hogy "mi a helyzet"?

Figyelt kérdés
Elég jóban vagyunk, sok mindent megosztunk egymással. Lehet ebből szerelem?

2020. dec. 26. 08:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Sírok

Én is mindenkire így írok kb a fiú barátaim is,egy egész haremem van ezek szerint

2020. dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy olyan, hogy a srác a lány kezét NETEN, írásban jegyezte el. Hát mondom ilyen nincs. 😂😂

15-21 párosítás volt, ami nem baj, de itt mind a kettő gyerekes volt.


Na de ez csak eszembe jutott.

Ez a kérdés édes kevés, főleg azért ismert jóban vagytok.

2020. dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azt hittem először, hogy te is fiú vagy.Akkor el tudok képzelni ilyen semmitmondó kérdést. De ha egy lánynak, még ha csak barát, akkor is, nem úgy írunk, hogy mi a helyzet? hanem: Hogy vagy, hogy teltek az ünnepek, mit fogsz csinálni a napokban, hol töltöd a szilvesztert? ilyeneket írhatott volna, ha kulturált. Nem is akkor, ha akar tőled valamit. Kérdezz vissza: Mire gondoltál? Mire vagy kíváncsi.
2020. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy átlagos kérdés figyeld meg a viselkedését és észre veszed. Nálunk ahol lakom úgy mondják, hívd meg kajálni valahova és abból minden kiderül.
2020. dec. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!