Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elhagyott a baratnom,hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a baratnom,hogyan eljem meg? Reszletek lennt

Figyelt kérdés
Vagy fel evig legjobb baratok voltunk, minden nap beszeltunk minden percben, egyutt keltunk, fekudtunk,aztan ossze jottunk bemutatott a szuleinek sokat voltam naluk, sokat voltunk egyutt, azt egyik percrol a masikra ez megvaltozott, 2 honap utan elkezdett ignoralni, nem akart talizni,eloben vissza utasitott mindig, hideg volt, semleges, nem irt nem keresett, ha en nem irtam neki nem irt vissza irni is orankent irt vissza,sokszor rakerdeztem h mi legyen meg mi a baj mert latom h hideg mindig tagadta azt mondta minden okes, aztan ket het ilyen szenvedessel teli ignoralas utan miutan mar 2napja nem valtottunk egy szot se irtam neki h zarjuk le akkr irta egyszavas mondatokban ugy kellett kiszedni belole hogy mar egy ideje azt erzi h ez neki igy nem fog mukodni tovabb, hiaba mondtam h nincs e mod helyre hozni lerazott siman egy "nemhinnem"-el...letiltottam mindenhonnan vege van de egyszeruen keptelen vagyok elfogadni a dolgot h nem erdemeltem meg egy magyarazatot sem, egyszeruen bele vagyok betegedve nem tudok tovabb lepni, nem eszek nem iszok csak be vagyok zarkozva semmihez sincs kedvem, mit tegyek? Tudom fiatal vagyok meg(19) sok ilyen lesz, de egyszeruen csak nagyon faj mert nekem tenyleg nagyon sokt jelentett. Koszonom ha elolvastad

2020. dec. 28. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj, elhiszem, hogy nem könnyű. Hidd el, megtalál az igazi, minden rendben lesz.. :)


Nézz sorozatokat, filmeket, esetleg keress új hobbit, kevesebbet gondolsz majd rá.

Sírd ki magadból, semmi szégyen nincs abba, hogy fiú vagy.

Viszont azokkal akikkel eddig is beszéltél ne zárkózz el, mert csak rontasz a helyzeten.


Viszont most menj ki és egyél valamit, mert ez így nem jó, hogy semmit sem eszel.

Van egy olyan mondás, hogy attól mindig jobbat kapsz, mint aki előzőleg volt.. :)

2020. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
80%
Foglald el magad . A virus miatt nézz sorozatokat , olvass , írd ki egy füzetbe az erzeseid esetleg rajzold ki ..
2020. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Ha szot valtasz vele mondd meg neki, hogy ha majd egyszer ugy erzi akkor egy magyarazatotadjon neked. Legalabb irja le
2020. dec. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Gondolj arra hogy mar mással van :)
2020. dec. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
72%

Nagyon sajnállak,hogy válasz nélkül hagyott, átérzem, hogy milyen helyzetben vagy. Pontosan tudom,hogy milyen piszkosul tud fájni.


Egyet tudok tanácsolni keress egy új elfoglaltságot, hobbit. Hidd el segíteni fog. Valami olyat, ami a tudatod nagy részét lefoglalja, tanulj, alkoss. Én diorámákat kezdtem el építeni, ez csak ötlet képpen itthagyom.

2020. dec. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!