Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ma egy lány megköszönte hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma egy lány megköszönte hogy megtartottam neki az ajtót, szerintetek tetszem neki???

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
XDDDDDD hozzád akar menni feleségül
2021. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérted el a számát? Halálosan szerelmes beléd...
2021. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Tekints el a Kedves hozzászólók szarkasztikus megjegyzéseitől :D

A legtöbb lány automatikusan megköszöni ezt, valószínűnek tartom hogy ez semmiféle jele annak hogy tetszel neki.

Viszont; nem mindegy hogy csinált e közben valamit, ha mondjuk hosszan a szemedbe nézett vagy rádmosolygott feltűnően az talán lehet jel. Viszont ezt már csak Te tudhatod.

Ha tetszik a lány és ismered akkor próbálj meg hozzá közelebb kerülni, beszélgess vele. :D

2021. jan. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél gyűrűt, kövi találkozásnál igent fog mondani
2021. jan. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Najooooo most veegeem😂❤, most ez nagyon hosszu és hulye sztori ezzert csak röviden írom le.. tetszet az egyik fiú kb 5 évve aki a szomszédom volt angliaban lakkok amúgy, és a fiu is angol volt naa mindegy, és mondoom mit csináljak hogy észrevegyen... tudni kell hogy ez a fiú magába zárkózót volt . Fura fiú volt..meg anno és max 1evbe egyszer lehettet lattni, visszont túl hosszú elmesélni és... mondja egyik magyar barátnőm hogy jaajj van egy ötletem ha egyszer lattod majd az ablakból nyisd ki neki az ajtót.. hátha megszolit vagy valami.. én mondom deejooo okes ... másnapp pont egyszere jöttünk hazza a suliból, de nem egy suliba jártunk... és akkor mondom urissteeen ez az én napom lessz erzem.. meglattam kinyitotam neki az ajtót.. ő meg anyit se mondót hogy Szia, vagy nem azt mondom hogy köszönjön de legalább anyit mondhatót volna hogy köszi.. de semmit nem mondót mintha ott se letten volna.... joo gondolom, ez téged nem érdekel... visszont attól még mert kedves a lány.. és még köszönte... nem azt jelenti hogy szerelmes beléd..
2021. jan. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha neked is tetszett.. akkor elkérheted volna a számat..
2021. jan. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
96%

Nagyon egyszerű: jólnevelt volt.

Ha valaki kinyitja, előzékenyen az ajtót, illik megköszönni. Ha ezt valaki nem tudja, elég hiányos a neveltetése.

2021. jan. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
90%
Én is mindig megköszönöm idegeneknek is úgyhogy nem sok esélyed van...
2021. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nagyon tetszel, pedig nekem még ki se nyitottad az ajtót.

87/F

2021. jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Hú, bakker, és ez rögtön a szerelem rovatba! :D
2021. jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!