Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti hogy szoktatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy szoktatok viselkedni ha tetszik egy lány?

Figyelt kérdés
Pl van egy lány akivel egy suliba jártok, de nem vagytok osztálytársak és nem is beszéltek. Ti még nem mertek odamenni hozzá... ilyenkor mit szoktatok csinálni? Milyen jeleket küldtök a lánynak? Szoktátok őt ignorálni?
2021. jan. 14. 16:58
1 2
 1/18 SIDLER22 ***** válasza:
91%

Mivel én már nem látom értelmét odamenni lányokhoz (még akkor sem ha nagyon tetszik) ezért inkább csak nézem és ha visszanéz akkor elfordulok.

De minden fiú más.

2021. jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mi történt? Nem muszáj mesélj róla ha nem szeretnél, de szívesen meghallgatlak
2021. jan. 14. 17:34
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Én már rájuk se merek nézni, így el sem kell fordulni 😀 de buszon, néha sikerül, olyankor fintorognak, vagy szánakozva lenéznek 😀 ezért lett volna jó, ha elmegyek bkk jegyellenőrnek 😀 az olyan kegyes bosszú lett volna 😀
2021. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Stark2000 ***** válasza:
100%
Én maximum egy két szemkontaktust megpróbálok vele, aztán ennyi. Elég ritka ha (élőben) kezdeményezek 🤷‍♂️
2021. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%
Ugyanúgy, mint aki nem tetszik. Mivel soha sem lesz kapcsolatom valószínűleg, pont nem érdekel már, ha tetszik. Elnyomom magamban, otthon néha random sírórohamaim vannak, de amúgy kibírható életmód. 21/F
2021. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Olyan szomorú látni ezeket😔 majd biztos jön valaki, akivel megváltozik a véleményetek
2021. jan. 15. 11:21
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Hát ha valakinek tetszeni fog egy 140 kilós, obéz és szétfolyó alakú ember, aki kezeletlen durva depressziós, de emellett 0 életerő, 0 akaraterő benne és emellett egy csődtömeg, akkor talán. De erre az esély olyan 0,00(végtelen 0)1. Szóval inkább nulla.
2021. jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Stark2000 ***** válasza:
84%

Ha külső forrásból várjátok az inspirációt, motivációt és a segítséget, akkor sok esetben tényleg így fogjátok leélni az életeteket, és minden marad ugyan olyan. Bár ha próbáltok tenni a dolog ellen, külső forrásból még kaphattok segítséget, csak úgy nehezen fog rátok találni - pl a pszichológus - hogy otthon ülve sajnálkoztok. Elhiszem, hogy kényelmetlen a komfortzónán kívül, de az önsajnálattal nem juttok előrébb. Ha meg úgy érzitek magatokat, mint egy darab shit, akkor próbáljatok ebből meríteni, mert változtatni akartok.

Amúgy nem áll szándékomban senkit sem bántani, csak próbálok rávilágítani arra, hogy a GYK-n való sajnálkozás nem igen vitt még senkit sem előrébb.

2021. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%
Jártam 3 hónapig pszichológushoz, maradjunk annyiban, hogy fityinget sem ért nálam. Nincs az az erő a világon, ami megmozdítson. 3 hónap után behazudtam, hogy minden jó, van erőm elindulni a saját utamon, otthagytam. Új kereséséhez pedig nem volt már erőm. Komfortzóna? Ne nevettess, olyanom évek óta nincs, ami kényelmes lenne, az max a föld alatt mélyen halottan. Tudom, hogy semerre sem vezet az önsajnáltatás, de mivel egy ördögi körben vagyok, amiből én magam nem fogok kijönni, külső segítség pedig nincs, ezért mást nem tudok csinálni. Tudom, pont lekakálja mindenki.
2021. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem kakálja le senki. Szerintem amúgy azzal nincs semmi baj hogy ha ide írnak ki valamit. 1) azért van ez az oldal hogy segítséget kérjenek/kérjünk, 2) nem hiszem hogy sajnáltassák magukat, csak válaszoltak egy kérdésemre
2021. jan. 15. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!