Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem egy fiu es sztm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy fiu es sztm en is neki beszeltunk kb 2 honappal ezelott es nem merek megint ra irni azon is gondolkoztam h bevallom neki h szerelmes vagyok bele de nem tudom pontosan mit irjak neki? 17L

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 14:02
 1/5 anonim válasza:
100%
Személyesen nem tudod neki megmondani? Vagy videochat? Mert akkor latod az első és őszinte reakcióját.
2021. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Most lehet én értem félre, de 2 hónapja nem beszéltetek és egy szerelmi vallomással szeretnél ráírni? Szerintem ez nem túl jó ötlet.

Inkább csak szimplán érdeklődj felőle. Vagy küldj valami havas képet ürügyként, hogy elkezdődjön újra a beszélgetés.

De ez, hogy 2 hónapja nem beszéltetek az nem túl biztató.

2021. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak írtatok és nem találkoztatok, akkor az nem szerelem
2021. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Először csak óvatosan közeledj, nehogy elijeszd. Ráírsz valami ürüggyel(pl:Szia, régen beszéltünk, mi újság veled?, vagy ha van valami személyes dolog, pl hogy azóta megnézte e ezt meg azt a filmet, vagy látta-e hogy jön ki az új, stb), aztán ha már megint úgy érzed hogy normálisan beszélgettek akkor hívd el valahova szerintem. De még az is lehet hogy magától elhív majd. Ha egyből a nyakéba zúdítot azt hogy szerelmes vagy akkor lehet furcsálni fogja, vagy nem is veszi komolyan.
2021. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

#4 vagyok, Elnézést:

*nyakába, *zúdítod.

2021. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!