Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mit találtok vonzónak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit találtok vonzónak egy lányban?

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 21:51
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Mindenhol (tisztelet a kivételnek) azt hallom, hogy legyen nagy melle, feneke, legyen szép arca, karcsú, jó testalkatú, középmagas, okos, vicces, kihívó...


Ennyi feltételnek megfelelni konkrétan lehetetlen.

2021. jan. 19. 21:55
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Azt ha szerény a viselkedése.
2021. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha az egész kisugárzása, hatást gyakorol rám.
2021. jan. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

A mostani páromban azt kedveltem meg nagyon az elején, hogy érdeklődött irántam, mesélhettem bármit, meghallgatott és kérdezett róla, még ha az alap téma nem is érdekelte.

Emellett nagyon toleráns, nem akad ki, sértődik meg, ha valamit elrontok.

Egyébként ez az ideál annyit ér, hogy korábban (gondolatban) a teltebb, 165-170 magas lányok tetszettek. Ehhez képest a barátnőm 154 centi és vékony, mégis tetszik minden porcikája. 16/F, ha számít.

2021. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Pici, cuki, perverz, bújós, őszinte.
2021. jan. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha van gerince, a többi már nem érdekel
2021. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
ne legyen dagadt
2021. jan. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a legfontosabb az, hogy széles legyen a látóköre és nyitott legyen új dolgok megtanulására, megismerésére. Higgye, hogy az életének alakulása az ő kezében van, ő a saját életének a kovácsa. Tudja kezelni az érzelmeit és ne legyen anyagias (bár ezeknek ha megfelel valaki, kicsi esély van arra, hogy anyagias is legyen). Hogy néz ki az mondhatni mindegy, fontos, hogy ápolt legyen és adjon magára. (Ne hanyagolja el magát.. nem a testiességekre gondolok.)
2021. jan. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Hol olvastad te, hogy ennyi feltételnek meg kell felelni? :D mint valami teszt a másik fél meg pipálgatja, hihy ez is meg van, ez is stimmel....Értsétek már meg, hogy nem másoknak kell megfelelni!!! Magadnak akarj, magad elvárásaid teljesítsd!
2021. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
#9es: a #8asnak írod?
2021. jan. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!